Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok olyan sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan sráccal, akinek nem magyar a vezetékneve, és valószínűleg ki sem tudnátok mondani vagy leírni (egy jó ideig)?

Figyelt kérdés
Apám nem magyar, és az ő nevét örököltem (nyelvtörő), csak kíváncsi vagyok az emberek véleményére a dologgal kapcsolatban. Már kiírtam egy kérdést egy másik kategóriában, de kíváncsi vagyok az idősebb korosztály véleményére is.
2015. máj. 23. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem azért szeretek meg valakit, mert húúú de jó a neve, ha hozzámegyek, milyen menő vezetéknevem lesz :)
2015. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én inkább hátránynak gondolom a nevemet :)
2015. máj. 23. 16:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Emiatt biztos nem fog senki otthagyni, ne aggódj
2015. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De elmondhatnád/megírhatnád, mi ez, ami olyan eszméletlenül bonyolult, kíváncsi lettem :)
2015. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem a neve az első, hanem maga a személyisége.
2015. máj. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mi a neve:)
2015. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akár pozitívum is lehet. De nem a név az elsődleges szempont.
2015. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
engem pont nem érdekelne, ha nem menne elsőre a kimondása/leírása, akkor egy idő után úgyis megtanulnám.. :D
2015. máj. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is idegen vezetéknevem van és igen... általában se leirni, se kimondani nem tudják, de nekem az a pozitív tapasztalatom h az emberek sokkal hamarabb felfigyeltek rám a nevem miatt és a fiúknak sem volt soha bajuk azzal h nem magyar. Tök mindegy h mi a neved ha bejössz a lánynak akkor teljesen mindegy.
2015. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Megélhetési bevándorlóval soha!
2015. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!