Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Atlagos vs gyonyoru nok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atlagos vs gyonyoru nok?

Figyelt kérdés
Mind a ket nemtol szivesen varok valaszokat( kepes illusztracionak kulon orulnek), hogy milyen kulsosegek alapjan lehet egy not gyonyorunek(vagyis alomnonek, *10/10-es csajnak)nevezni vagy epp atlagosnak.
2015. máj. 24. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nők 90%-a átlagos. 10/10-es csak a mesében létezik. Az álomnő, álompasi fogalmakat meg értelmezni sem tudom. Aki nekem álom az másnak csak közepes.
2015. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos külsejű, kimagasló személyiségű nő számomra a tökéletes.

Általában megfelelő személyiséggel rendelkező nőt nem igazán találok. Szép akad bőven. De nekem nem a külső a fontos.

22/F

2015. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Linket nem tudok adni, de csináltak valahol skandináviában felmérést erről és az jött ki, hogy a többség azt a típust tartja a legszebbnek, amelyikből a legtöbb van körülötte. Tehát lényegében az átlagos a gyönyörű.

Ebben lehet is valami, mert például az afrikaiaknál szépnek számít a széles orr, nálunk meg tízből kilenc és fél pasi azt mondja rá, hogy ronda.

2015. máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs nőideálom. Sok szép nő van, különféle alakkal és megjelenéssel. Azt hiszem, a külső jegyek közül a szemek tudják belőlem a legnagyobb hatást kiváltani, de ebben sem vagyok biztos.


Azért sem egyszerű erre válaszolni, mert nehéz elválasztani a pusztán vizuális vonzalmat a többi vonzó tulajdonságtól.

És nem csak élőben. Ha fényképen látok egy szép nőt, akaratlanul is egyéb jó tulajdonságokat társítok hozzá (pl. értelmes beszéd, szép hang), és így persze, hogy jobban fog tetszeni, mintha mondjuk élőben látnám a nem vonzó tulajdonságaival együtt.


24/F

2015. máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szépség relatív csak ennyit mondok.
2015. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden embernél más és más, egy számomra átlagos nő lehet valakinek gyönyörű és fordítva.
2015. máj. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így van ez így hülyeség, ami nekem gyönyörű az másnak lehet h átlagos, és ami nekem átlagos az másnak lehet h gyönyörű.


amúgy 10/10-es nő nincs.

2015. máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!