Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne vagy inkább ne tegyem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már hónapok óta levelezek, párszor találkoztunk is. Elég messze lakik tőlem, kb 150 km-re és arra gondoltam, hogy úgy meglátogatnám meglepetés gyanánt, előre nem szólnék neki. Mindig mikor felhozom neki a témát, hogy meglátogatnám, akkor mindig azt mondja, hogy miatta ne utazzak annyit meg úgysem ér rá találkozni, de én látni akarom még ha csak egy pillanatra is. Szerintetek mit szól hozzá, ha csak úgy hirtelen ott termek előtte?
2015. máj. 24. 12:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Biztos lelohad majd a kedved ha épp a pasijával találod.
2015. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem az a fajta...Ha valaki akkor ő tudja mi a hűség. De, ha mégis valaki mással együtt találnám akkor legalább tudnám megcsal.
2015. máj. 24. 12:48
 3/19 anonim ***** válasza:
Mi az hogy hűség meg megcsal? Egy szó nem volt itt járásról.
2015. máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy jó ötlet. Nem is azért, mert mással kavarna, de ha mondjuk kifogod, hogy épp rohanna, stb, akkor hiába örülne, frusztrálni fogja a dolog. Személyiségfüggően veszekedés is lehet belőle.


A meglepetés aranyos, de nagyon ki kell puhatolni, hogy jókor lepd meg. Én mondjuk tuti nem örülnék, ha megjelenne így egy kiszemeltem szó nélkül, ha más terveim voltak, meg különben is, otthon, kócosan, pizsiben... Nem éppen az a szitu, amiben jó benyomást akarnék gyakorolni egy férfira, akitől többet akarok. :D

25N

2015. máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

25N:


Egy férfit nem érdekli, ha kócosan pizsiben találkozik a szerelmével.:D


2-es válaszoló: Ő az én csajomnak számít már.:D

2015. máj. 24. 13:11
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

"Egy férfit nem érdekli, ha kócosan pizsiben találkozik a szerelmével.:D"


De egy nőt igen! Úgyhogy ehhez tartsd magad. :)


"Ő az én csajomnak számít már.:D"


Szerintem nagyon el vagy te varázsolva. A levelezgetés, találkozgatás még nem járás. Mert ha ugye járnátok, akkor nem lenne kérdés, hogy csak úgy meglátogathatod-e...

2015. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te a csajodnak számítod, de ő meg lehet csak egy kis kedves beszélgetésre vágyik. Messziről jött ember azt mond amit akar. Ha nagyon bele lendülök, akkor bárkit magamba bolondítok így neten keresztül. Nem kell más csak jó beszélgetések, pár kedves szó, így szercsi úgy kedvesem és már úgy is érzed, hogy van egy csajod. Sőt még meg is erősíthetem, de ha találkoznánk az utcán még azt is letagadnám, hogy ismerlek. Szóval a net veszélyes, és sokan elég messzire képesek elmenni, kamuprofil, kamufotók, kamuszerelem.

Nem mondom, hogy ez a csaj ilyen lenne, de valaki, ha unatkozik jól tud szórakozni ezzel, illetve mások érzelmeivel. Ha a csaj nem akar veled találkozni, akkor valószínű jó oka van rá,lehet tényleg van pasija és te csak egy unaloműző cselekvés vagy. Végül is a döntés a kezedben van, ha meglátogatod úgyis minden kiderül.

2015. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nincs pasija, ha valaki akkor én leszek az neki.:D
2015. máj. 24. 13:30
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Úúú... nagyon nagyot fogsz te még pofára esni... bocs, én szóltam
2015. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem tetszel neki. Ha tetszenél, azt mondaná, hogy menj el és ráér.
2015. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!