Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket zavar, ha a csaj okosabb nálatok?

Figyelt kérdés
Mármint nem úgy gondolom, hogy okoskodó, csak logikusabban gondolkodik, gyorsabb az észjárása.
2015. máj. 24. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem tagadom, egy kicsit igen, de annak csak örülni tudnék, hogy okos barátnőm van.
2015. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
93%
Nem vagyok én se egy buta srác, de én kifejezetten szeretem az okos nőket.
2015. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

Nem volt még rá példa... :(

22/F

2015. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem inkább vonzó. :) Szertetem az intelligens embereket, csak sajnos manapság igen kevés akad belőlük / belőletek. Logikus gondolkodású nőből pedig még kevesebb. :D


20/F

2015. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Zavarna, de eddig egyetlen olyan nővel találkoztam, aki érezhetően okosabb lett volna nálam, annyira nem vészes a dolog.

Megjegyzés, a csaj fizikus akart lenni, vagy cukrász, mert szeretett tortát is süni. :D

2015. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Olyannal találkoztam már, aki mondjuk matematikai gondolkodásban jobb nálam, de ténylegesen okosabbal még nem, ha a teljes képet nézem. Vagy jól titkolta. De nem hiszem, hogy zavarna. Egyszerűen azért, mert né szeretek kérdezni és nem szégyellem ezt tenni. Ha pedig a választ a kérdésemre pont a páromtól kapom meg, az épp olyan kielégítő, mint ha egy könyvből kapnám meg. Sőt, szerintem büszke is lennék...


24/F

2015. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem, egyáltalán nem zavar. Volt egyszer egy ilyen "barátnőm", röhögtünk mindig, amikor beállt az agyam. :D Na nem az, nem vagyok agyalágyult, csak lassabb voltam Nála olykor és elvesztettem a fonalat néha. :) Szeretem azt, amikor a páromat tudom valamiért becsülni, nem csak a szép szemeiért, alakjáért, vagy az új körmeiért. Ha valamiben jobb nálam, ő azzal olyanná válik, akit értékesnek találhatok, végülis hozzám ad. Bármilyen furán is hangzik az utolsó két szó. :) 21/f
2015. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Minden barátnőmnél volt olyan terület, amiben sokkal okosabb volt nálam. Mivel alapjában ők is és én is a világra nyitott emberek voltunk, így ez a mindennapokban nem okozott gondot, de bizony volt olyan, aki mosolyogva kivette a kezemből a papírt, amikor bénáztam valaminek a kiszámolásával.


Szeretem ha a társam egyenrangú partnerem mindenben, szóval ez inkább pozitív, mint negatív.

2015. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Interferencia ***** válasza:
Olyan nincs! Muhahaha!
2015. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, zavar.
2015. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!