Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem az osztálytársammal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az osztálytársammal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utolsó osztálykirándulásra mentünk és hát mindenki szépen felöntött a garatra, ahogy én is és ő is. Lényeg a lényeg, kettesben maradtunk és elkezdett csókolgatni, és azon kaptam magam, hogy orálisan kényeztetem. Majdnem elkaptak minket, szóval abbahagytuk, de mondta, hogy aludjak az ő ágyában. Ittunk még egy kicsit aztán összebújtunk és amikor mindenki elaludt (egy másik szobában) megtörtént. Megbeszéltük, hogy senkinek nem mondunk semmit, de szerintem mindenki sejti. Egész este egy üres szobában egy ágyban csak aludtunk volna? Gyanús.

Az a legfurcsább, hogy nem voltunk különösen jóban, nem is nagyon ismerjük egymást, mert én csak idén jöttem az osztályba.

Ezek után hogyan viselkedjek vele?


2015. máj. 24. 19:02
 1/4 Interferencia ***** válasza:
100%
És?
2015. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én megvárnám, hogy mit lép. És arra reagálnék a viselkedésemmel. Szerintem próbáld meg merengés nélkül kivárni, míg jelentkezik. Aztán jó lenne megbeszélni is gondolom. Ha a védekezés nem volt parás, akkor ez már semmiség. :)
2015. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Micsoda gondok!
2015. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Lekúrtad / lekúrtak oszt kész. Megesik. Tanulj az év végi témazáróra, annyit tudsz tenni.
2015. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!