Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak általában tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak általában tényleg smink nélkül jobban tetszik a barátnőjük?

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
IGEN
2015. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
A lényeg az, hogy smink nélkül legyen számunkra tökéletes, mikor reggel kócosan felébred mellettünk akkor is ő tetsszen nekünk.
2015. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Nem
2015. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
A sminkkel a nők egymásnak akarnak tetszeni. A legtöbb férfi utálja.
2015. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem.
2015. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
15 évesen el sem tudtam volna képzelni, hogy smink nélkül kilépjek az utcára, utáltam magam "csupasz" fejjel. De a barátom nagyban hozzájárult ahhoz, hogy megnőjön az önbizalmam, mert mindig mondja, hogy festék nélkül jobban tetszem neki, mert olyan "babás" az arcom. Azóta csak heti 1-2 alkalommal festem ki magam és kifejezetten nyűgnek érzem, mikor sminkelek.
2015. máj. 24. 20:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem így van. Szerintem az a lényeg, hogy smint nélkül IS nagyon tetszen neki. Mármint, én sosem hordok sminket, tényleg semmit, a barátom mindig így is mondogatja, hogy mennyire tetszem neki, satöbbi, de mikor megyünk valahova, és éppen olyan kedvem van, kicsit csak kiemelem a szemem, satöbbi, akkor egyrészt én is látom magamon, másrészt ő is megjegyzi, hogy hű. A túlzásba vitt sminkelés, mikor teljesen más arcod van, mint anélkül, az biztos, hogy negatívum. De néha, egy-egy kis jól irányzott mozdulat, hogy kiemeld, amit ki kell emelni, az biztos, hogy nem tesz kevésbé vonzóvá a szemükben, sőt. Csak szerintem az a lényege a dolognak, hogy azok a kis trükkök nélkül is vonzónak és szépnek lássanak, ne az legyen, hogy egyszer kimész a zuhany alól, aztán meg ledöbben, hogy mégis, kivel él együtt.
2015. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha ízlésesen sminkel, észre se veszem a különbséget. Ha túlzásba viszi, akkor jobban tetszik anélkül.
2015. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
amelyik lánynak alapból nagyon szép arca van annak nincs rá szüksége illetve a túl sok az már ront is rajta, azonban a csúnyábbaknak szükséges a dolog...
2015. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Isten teremtette a férfit, és látta, hogy szép... Isten teremtette a nőt, és csak annyit mondott: nem baj... majd kisminkeli magát!


:P

2015. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!