Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyan nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan nővel, aki ha ideges, a falhoz veri a tányérokat, kárt tesz a lakásban? Ez kb.15 perces dühöngés.

Figyelt kérdés
Majd mikor lehiggad,vad szexet akar,és teljesen be van indulva.
2015. máj. 24. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Egyszer volt szerencsém,egy ilyenhez,és a fújítás utánna közel 60 ezer ft volt. nem adtam második alkalomra lehetőséget.
2015. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem szoktam okot adni a veszekedésre szóval igen.

De ha ez a dühroham spontán jön rá, akor nagyon nem.

Amúgy imádom én is a vad szexet! :$

22/F

2015. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Semmiképp sem! Maximum egy menetre felpróbálnám, és aktus közben ököllel ütném, ahol érem, amíg a vére nem folyik.
2015. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen és a maradék tányért a fejéhez b*sznám, hogy tanulja meg hol a helye!
2015. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha összetöri a tányérokat nálam, ki is fizeti amit összetört vagy a maradékot én fogom a fején összetörni. Aki ennyire nem tudja kontrollálni magát az keressen fel egy szakembert.
2015. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem. A normális embereket kedvelem. Az ilyen terapeutához járjon, ne hozzám.
2015. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 opened paradise ***** válasza:
11%
Hát...vehetnék műanyag tányérokat,mint az oviban...de nem hiszem :D
2015. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 viktorvarga ***** válasza:
most komolyan elgondolkoztál egy ilyen nőn?
2015. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
az ő házában? persze!! még szórakoztatna is,szerintem nagyon nevetnék,itt nálam? kizárt,repülne az első tányér után :,D
2015. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Soha nem kezdenek ilyen novel! Menekulj tole! Ki fog semmizni a vagyonodbol. Inkabb Mennek egy prostituslthoz es a tanyerpenzt rakoltenem. Az legslabb megerdemelne a penzt.
2015. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!