Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Milyen esetben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Milyen esetben nem orultok egy leder fotonak a baratnotoktol vagy egy lanytol?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, akivel joideje randizgatok, mar masfeleve flortolunk, most nem tudom hanyadan allunk, de nem surgetem. Kozben elutaztam egy-ket hetre munkaval kapcsolatban, o dolgozik hetvegente, szombat este megleptem egy ket fotoval, de irta hogy dolgozik, s ne most irjak, nehogy meglassak, paldaul ha tolton van telefonja en meg pont akkor irok, kollegai megnyitjak. S bar vagy ket harom smileyt is kuldott, de rosszul esett hogy lerazott. Vagy epp ez jelenti, hogy komolyan vesz engem,s nem akarja, hogy fiu kollegai meglassak a"baratnoje" nem nyilvanos fotojat?
2015. máj. 24. 21:53
 1/4 To7ka ***** válasza:
Másfél éves flört esetén szerintem inkább untatod. Mások előtt cikinek tartja ezt az egészet. De ez csak egy tipp, lehet a Te verzióid is igaz, bár a főnökömnek is csapnék a kezére ha nézegetné a mobilomat.. Ugyanmár.. Ez marhaság, felnőtt emberek cégnél nem fognak belebámulni a másik mobiljába..
2015. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Interferencia ***** válasza:

Másfél éve, és nem sürgeted? :D


A többi részre nem reagálok, mert nagyon butának tűnsz.

2015. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a masfel evet ugy ertem, hogy mindig is tetszettunk egymasnak, de csak mostanaban randizunk, sziveim
2015. máj. 24. 22:05
 4/4 A kérdező kommentje:
es en a lany kollegaimmal voltam ugy, hogy nezd meg ki irt..
2015. máj. 24. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!