Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aszexuálisok! Mi az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuálisok! Mi az oka annak, hogy elutasítjátok a szexet?

Figyelt kérdés

Valamiféle trauma a kiváltó ok? Van aki szűzen döntött úgy, hogy azzá válik, vagy már volt szexuális éménye és aztán döntött úgy, hogy ebből nem kér?


Nem kötekedni szeretnék, pusztán kíváncsiság.


23 N



2015. máj. 26. 11:38
1 2 3 4
 11/34 Interferencia ***** válasza:
64%
Nekem úgy tűnik, hogy eddig egyik válaszoló sem aszexuális...
2015. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%

Bár nem vagyok aszexuális,mert kívánnám,ha lenne lehetőségem rá.De mivel a nők rám se néznek kb. és levegőnek néznek,így aztán egyre inkább elnyomom magamban az érzést,egyre inkább nem érdekelnek már a nők,és ezáltal a szexualitás sem.Már ott tartok,hogy rá sem nézek a nőkre bármerre is megyek,inkább elnézek másfelé.

Mert nincsen esélyem a nőknél,és ezt be kellett látnom.Ezért elnyomok minden ilyen érzést,direkt nem kínzom magam ilyenekkel,mert az csak kínszenvedés lenne.

24/F

2015. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
76%
Ez érdekes. Velem elég gyakran kikezdenek nők és kínos helyzetben érzem magam, mert azt nem akarom mondani hogy nem érdekel a szex- pedig erről van szó. Olyan, mintha kihívást jelentene nekik, hogy egy férfi nem érdeklődik irántuk.
2015. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy ronda vagy, és a nők nem akarnak hozzád érni, nem aszexualitás...
2015. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
72%
A 14-es nem neked szólt, 13-as, hanem a többieknek.
2015. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
76%
#10-es... nem igaz, hogy a nők utálják a szexet... én nő vagyok, és imádom... természetesen csak a párommal, de nekem sosincs ellenemre a napi együttlét.
2015. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
39%

16-os vagyok: a kérdésre.

Hogy mi az oka nem tudom, nekem az exem aszexuális, vagy hozzá hasonló, lelki okokról nem tudok, egyszerűen könnyebb volt neki magához nyúlni, és 2 perc alatt lerendezni, mint bebújni hozzám az ágyba.

2015. máj. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
52%
17 aki aszexuális sztem ki sem elégíti magát, ott max az volt a baja, hogy veled nem akarta
2015. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Az aszexualitás nem jelenti a párkapcsolat hiányát. Nekik is szükség van intimitásra, meghittségre- csak a szexre nem. Itt a gyakorin is volt már ilyen hozzászóló. (Valami kínai férfihoz ment hozzá a nő.) Csak elég nehéz így párt találni. Kb. olyan mint az öreg házaspárok: úgy sétálnak az utcán, hogy fogják egymás kezét, de szex már valószínűleg nincs közöttük.
2015. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
19%

#16-os: ebben én már nem tudok hinni. 27 év alatt fedetlen keblet is csak képen láttam, mert minden nő, akivel ismerkedtem elutasított az első randi után, vagy a legjkbb esetben is a "Legyünk csak barátok!" volt a végszó. Volt pár olyan nő is, aki elmondta, neki tabu dolog a testiség minden téren a kapcsolatban is, így mivel nem vagyok impotens, nem latja értelmét a fojtatásnak.

Teljesíthetetlen követelményeitek vannak (ha bunkó vagyok, az a baj, ha kedves, akkor meg az)... így ha nem érdekel a szexualitás, magamat kímélem a kényszeből szexelő másik nemtől.

2015. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!