Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aszexuálisok! Mi az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuálisok! Mi az oka annak, hogy elutasítjátok a szexet?

Figyelt kérdés

Valamiféle trauma a kiváltó ok? Van aki szűzen döntött úgy, hogy azzá válik, vagy már volt szexuális éménye és aztán döntött úgy, hogy ebből nem kér?


Nem kötekedni szeretnék, pusztán kíváncsiság.


23 N



2015. máj. 26. 11:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%

de erdekes. en sem latok itt egy aszexualist sem, es sztem nincsenek is..csak esetleg genetikailag nagyon ritkan kivanjak a szexet.

viszont megneznem azt az aszexualis csajt hogyha oszejonne a ferfi idealjaval, aki viszont szeretne neha sexet, tuti felizgulna tole ha ritkabban is.

ugyanugy fiunal. nem letezik hogy ne kezdje el fogdosni a takaro alatt mig alszik, meg ha fel is tole.

2015. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
73%

Tudok egy blogot, ha beszélsz angolul, megkérdezheted a lányt. Nagyon nyitottan kezeli.


(Aki mellesleg házas, felesége van. De nagyon sokan kérdezték már róla, és nagyon jól leírja.)


És itt nem arról van szó, hogy elutasítják, hanem nincs bennük vágy.

2015. máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor először is rakjuk rendbe, hogy kit tekintünk asszexualitásnak. Én ez alapján tartom magam annak: [link]

Az itt leírtakba belefér az, hogy valaki érez ugyan szexuális vágyat, önkielégítést is végez, fantáziál, de valós kapcsolatra másik emberrel nem vágyik. Rám ez igaz, ha valaki tud mutatni megbízhatóbb meghatározást, amibe mindez nem fér bele, akkor elnézést, hogy ideokvetetlenkedtem.

#9: Valóban nem tudhatom biztosan, de azért vannak dolgok, amiket az ember sosem próbál ki, mert anélkül is tudja, zsigerileg érzi, hogy nem lenne jó neki, ellenkezik a természetével, hogy olyasmit tegyen.

2015. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
63%

Érdekes, hogy nagyon sok hozzászólás van, de nagyon kevés olyan, ahol az illető valóban aszexuális, tehát nem kívánja a szexet.


Én sem vagyok aszexuális, viszont kénytelen vagyok elnyomni magamban a vágyaimat, hiszen nincsenek sikereim a nőknél, így az energiámat inkább másra fordítom, és igyekszem minél inkább abba az irányba terelni magam, hogy ne érdekeljen a párkapcsolat és a szex. Úgy érzem, hogy a vágyak elnyomásával tudok megmaradni normális embernek, és így nem lesz belőlem egy nőgyűlőlő. Volt már olyan, hogy össze akartak hozni valakivel, a randi lehetőségére nemet mondtam. Az aszexuális kategóriába nem férek be, de egyre inkább úgy érzem, hogy sikerül elnyomni az ösztöneimet, és jól megleszek egyedül. Erre van valami kifejezés? :)


Egyébként szerintem egyre több olyan ember lesz, aki egyáltalán nem él szexuális életet, függetlenül attól, hogy aszexuális-e, vagy sem, ilyen korszakot élünk.

2015. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Itt van vágycsökkentő, de csak orvos írhatja fel:

(Az Androcur a férfi nemi hormonok (androgének) ellen ható hormonkészítmény.)

[link]

2015. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

23,


elgondolkoztat, ahogy írsz erről.

valahogy mindig úgy gondoltam, hogy az a férfi, akinek "nem kell", az csalódott, fél vagy lusta.


9.

2015. máj. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

24: Kérlek, ha már ilyen kategorikusan kijelented, hogy csak az aszexuális, aki nem érez nemi vágyat egyáltalán, akkor tudnád linkelni forrást? Mert ami definíciót én találtam az alapján ez inkább csak gyűjtőfogalom azokra, akik saját elhatározásukból nem élnek szexuális életet (ergo fizikailag képesek lennének rá és nem is arról van szó, hogy akarnának, csak épp nincs partner), azok pedig csak egy részhalmazt képeznek, akiket egyáltalán, még fantázia szintjén sem érdekel a szex.

26: Gondolom rá lehetne fogni, hogy lusta vagyok meg félek, de számomra ez egy természetes dolog, nem valaminek a negatív következménye. Végülis ejtőernyőzni sem szoktam pontosan ugyan ezen okokból: lusta vagyok hozzá és félek tőle. Gyanítom, elég sokan vannak ezzel ugyan így, mégsem tekintjük ezeket az embereket defektesnek azokhoz képest, akiket meg az adrenalin éltet, hogy kiugorhatnak több ezer méterről az életüket egy daab ponyvára bízva. Számomra egyszerűen a szex is egy olyan extrém hobbi, amit meghagyok másoknak meg persze a képzeletemnek.

2015. máj. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
24-es miert nem mentel el ha mar leszerveztek neked a csajt? marcsak kivancissagbol is.
2015. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

27,


ha ejtőernyőzni mennék, akkor olyannal, aki ugyanúgy nem volt még.


érthető, ahogy írod, csak szokatlan.


volt már olyan lány, aki kihívásnak vette ezt?


26

2015. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

29: Valakivel, aki ugyan úgy retteg és fogalma sincs, mit tegyen, ha valami balul üt ki? Hát úgy még annyira sem... XD (Oké, persze, a szex nyilván más eset, hisz ott nincs semmilyen közvetlen fizikai veszély. Az ejtőernyő csak példa volt, mondhattam volna tetoválást, szörföt, jógát vagy bármit. Ezernyi dolog van egy ember életében, amit sosem próbál ki és mégsem hiányzik neki.)

Hú, nem, szerencsére nem volt :D

2015. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!