Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már úgy, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már úgy, hogy valakit nagyon szépnek láttál, rettentően tetszett és kívántad. De nem teljesült be a dolog, aztán ahogy múlik az idő már nem is látod szépnek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 27. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Nem, mivel nő vagyok, akit charme-osnak láttam és nagyon tetszett az mindig is fog tetszeni, akár hízott, akár fogyott, akár öregedett, akár fiatalodott:D


A baj bennem van, nagyon kevés az az ember/férfi, akit én charm-osnak tartok és nem szokásom csöpögni fotókra.

2015. máj. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Van ilyen....a szépség mindig viszonyítás kérdése.

37F

2015. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egyszer egy fiú, aki nagyon sokáig tetszett. Aztán mindkettőnket másfelé sodort az élet. Nemrég láttam, és eléggé megváltozott. Már nem igazán jön be. Meghízott,a haja már nem olyan szőke és eléggé beképzelt is lett.
2015. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Ja volt, életem első komolyabb szerelme. Nagyjából 15 évvel ezelőtt nagyon jól nézett ki, szép arc, nőies testalak, igazi bombanő volt. Most meg lepetézett 30-on túl. 35 éves létére tiszta disznó feje lett, "kicsit" elhízott, akkora a felkarja, mint egy malaccomb, a haja igénytelenül lapos, zsíros. Semmitmondó üres tekintet. Pfej! Fingom sincs, mit ennék most ezen az igénytelen nőn. :D
2015. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez is egy megközelítés, de én inkább úgy értem a kérdést, hogy nem változik meg az ember, hanem a Te véleményed változik meg róla.
2015. máj. 27. 10:46
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Volt bizony.Van egy lány az egyetemen,akit a mai napig szoktam néha látni,és fél évvel ezelőtt még tetszett,próbáltam mindenféle módon közelíteni felé.

De aztán láttam,hogy milyen felszínes,és ő is olyan mint a többi nő,csak a legjóképűbbekkel beszélget egyáltalán,meg a bunkókkal.És ha ilyen emberek veszik körbe,és hagyja is,akkor biztosan nem lennénk jók együtt.

24/F

2015. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nálam ez fordítva volt, úgy viszont többször is. (Nem tetszett különösebben, csak szimpatikus volt/vonzódtam hozzá, összejöttünk, aztán rájöttem h nagyon is tetszik...)

N

2015. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen
2016. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!