Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket lányt próbálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket lányt próbálnátok meghódítani?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy olyan helyzetben lennél hogy 2 lány is van akivel kölcsönös a szimpátia és te komoly kapcsolatban szeretnél lenne egyikükkel.

Amiben különböznek:


1. Nem lakik túl közel hozzád bár azért tudnál vele találkozni gyakran. Korban jobban hozzád illik. Volt már fiúval(valószínűleg nem váratna sokáig ha kapcsolat lenne). Kapcsolatot csak akkor akar ha tényleg megfogja vmi az illetőben.


2. közelebb lakik hozzád, gyakran tudnál találkozni vele, viszont ő még nem volt fiúval( kitudja neked adná e, meddig váratna) Kapcsolatot nem igazán akar jó neki egyedül tehát kemény dió( ki tudja hogy sikerül e meghódítani, veled maradna e sokáig)


Mind2 lány csinos, értelmes, kedves.


Nem vagyok benne a szituációban ezért NEM TANÁCS kell, hanem a TI véleményetek hogy mit tennétek és miért.

Előre is köszi.


2015. máj. 31. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2015. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2-es

Miért? Szeretem a kihívást, és érdekesnek találnám, hogy miért nem akar kapcsolatot, szeretném megfejteni :D

2015. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyiket se választanám a helyedbe, hanem egy harmadik felé nyitnék a helyedben, egy olyan felé, akinél azonnal megindul a kémia.


Ennél a kettőnél neked nincs kémia. Db-nak látod őket (az írásodból látszik).

2015. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyiket se, ha már feltetted ezt a kérdést. Egyértelműnek kéne lennie.
2015. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a szűz kihívás, barátnőm szűz volt amikor megismertem, 2 hétre rá megdöntöttem. :D 2 éve vele vagyok :D
2015. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőt, és váltásban
2015. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!