Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a váleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a váleményetek egy olyan kapcsolatról, ahol a nő orvos, aki dolgozik és jól keres, a férfinak érettségije van és lassan egy éve munkanélküli?

Figyelt kérdés
Sajnos családunkban van egy ilyen páros.. A nő megteremtette az anyagiakat: Házat váásárolt, majd kocsit. Ezt követően a pasi nagy kegyesen eljegyezte és most az új házban lakik a nővel 0 ft jövedelemmel. Gyakorlatilag a nő eltartja, néha elmegy interjúra a pasi, ami rendszerint nem jön össze, mert igazából az érettségijére olyan jövedelem igénye van, ami a meséban esetleg lehetséges. Másrészt olyan állásokra jelentkezik, ami a "végzettségének" nem felel meg és még ő van kiakadva, ha meg kellene szólalni az interjún angolul.. A nő a testvérem. Sosem szólunk családtag szerelmi életébe, de szerintetek próbáljak-e finoman utalni rá, hogy ez nem egészséges? Egyáltalán mi a véleményetek az egészről?

2015. jún. 1. 12:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
azt mondom ,hogy van fordított helyzet amikor igenis a nő keres jobban,és ő az aki eltart egy férfit
2015. jún. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nem mondom hogy nincs igazad, de gondolom azért van vele még mindig, mert szereti

és hiába szólsz bele vagy mondod el neki ezeket, nem fogja érdekelni, amíg a kapcsolatuk jó

2015. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

fordított helyzetben gondolom eszedbe nem jutott volna, hogy ez esetleg baj


kettős mércén való kiakadást félretéve, ha nekik így megfelelő, akkor semmi közöd hozzá

2015. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Én nem hagynám annyiban a dolgot és beszélnék a testvéremmel.


Nem azzal van a baj, hogy a nő keres jobban, emellett a férfinak alacsony végzettsége van, netán aktuálisan mnkanélkül.


A probléma a férfi hozzáállásával van. Marha kényelmes neki ez így és eszében sincs ezen változtatni. Na ez az amit nem hagynék és igyekeznék elbeszélgetni a testvéremmel. Nem azért, hogy hagyja ott a pasit, hanem egyszerűen csak ne hagyja, hogy így éljék le az életüket. Vegye észre, hogy a párja semmit nem tesz az előrelépésért.

2015. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ja és ha a bátyámról lenne szó és a barátnőjéről, akkor is ezt tenném. Tehát nem számít nálam, hogy most nő vagy férfi a kérdéses egyén.


#4

2015. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
HA nekik kettőjüknek ez így megfelel, akkor te mire föl szólnál bele?
2015. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van, az Ő dolga. Az én büszkeségem ezt biztosan nem viselné el, de nem vagyunk egyformák.
2015. jún. 1. 16:01
 8/16 anonim ***** válasza:

Tudod jo erzes egy kedves, kiegyensulyozott pasival egyuttelni, aki meg az agyban is asz. Olyan nevetsegesen keveset keresett a munkahelyen, hogy kar dolgoznia. Az a lenyeg, hogy en jol erzem magam es mindent megveszek neki is. Igy nekem is jobb. Ez nem ciki. En igy nyugodt vagyok. A kepzettsegem is tobb.diploma meg nyelvtudasok meg uzleti erzek. Az utcan senki se gondolja rolunk, mert meg fiatal es dogos is vagyok.

Szoval ebbe ne szolj bele a testverednel. Olyan nevetsegesen keves a jovedelmemhez kepest nekem is ez a kis kiadas. Hidd el, a testverednek is jo. N

2015. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. En is ertelmisegi munkat vegzek. O meg nem annyira. Igy utkozik ki az , hogy az eny munkam tobbet er sokszorosan. Nekem nem eri meg, hogy lattam, hogy tettek tonkre a munka Helyen.
2015. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Értem. Ez is egy szemlélet végülis. Köszi
2015. jún. 1. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!