Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Hogyan változtas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Hogyan változtassak rajta?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni... Nagyon rég voltam már igazán szerelmes, kb. 3-4 éve, de azokból sem lett semmi... Azóta csak igazából eseti fellángolások voltak, ami meg talán több is lehetett volna, a másik fél részéről volt csak egy "pillanatnyi szikra", szóval ebben nagyon peches vagyok... Nagyon jó lenne már egy boldog kapcsolat, de elrettent az is, hogy csak azt látom viszont a környezetemből, hogy egy csomó barátság szakad meg csak azért, mert az egyik félnek új párja lesz és minden időt vele akar eltölteni, ami érthető persze, de én úgy gondolom inkább, hogy egy szerelem könnyebben elmúlik, mint a barátság, de egy elhagyott barátot már nem nagyon lehet visszaszerezni...

Konkrétan velem is megtörtént már nem egyszer, hogy hiába hívtam 1-1 barátnőt ide-oda, hogy rég beszéltünk, fussunk össze egy kicsit, a válasz majdnem mindig az volt, hogy jaj de a párommal kell találkoznom... Mondanom sem kell, ezek a "nagy szerelmek" mind véget értek, ahogy ezek a barátságaim is, de ez idő alatt már legalább százszor megfogadtam , én nem csinálok ilyet senkivel, mert tudom mennyire tud fájni, hogy az embert az állítólagos barátai így átverik a palánkon... Szóval főleg emiatt tele vagyok kétséggel és valahol félelemmel is, mert én tényleg megbecsülöm a barátokat, de rossz tapasztalatok miatt meg csak hátráltatnak...

Kérlek adjatok tanácsot hogyan léphetnék túl ezen! Köszönöm előre is.


L


2010. febr. 26. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
A baratok elhanyagolsastol valo felelemnek semmi koze a szerelembe eseshez. A szerelmet nem tervezed elore, hogy akkor marpedig holnaptol en huuuu de szerelmes leszek, az jon magatol. Azt viszont tudatosan tudod alakitani, hogy ha mar szerelmes is vagy, attol meg nem sz@rod le a barataidat. Ennyi. Hogy miert nem esel szerelembe? Valoszinuleg nem jarsz olyan helyre, tarsasagba, ahol megfogna valaki. En is igy voltam evekig, de ezt ne fogd a baratokra.
2010. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!