Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnek parkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnek parkapcsolatot bizonyos problemaim miatt viszont nem szeretek visszautasitani senkit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugy ertem nem akarom megbantani oket, mert nem akarom, hogy azt higgyek veluk van a baj. 21N
2015. jún. 2. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy foglalt vagy és akkor érthető, hogy miért mondasz nemet nekik. A problémádat pedig kezeltesd, 21 vagy, nem 81, ne add fel a reményt, hogy boldog kapcsolatban élj!
2015. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Foglalt vagy/ nemrég szakítottál/ szerelmes vagy valaki másba.
2015. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem mondhatod el nekik a problémáidat? mi a gond veled?
2015. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sok minden. Ezzel nem szeretnek senkit terhelni.
2015. jún. 2. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:
ha leírod, nem terhelsz senkit :) kíváncsiság, csak azért kérdezem, amit az első is írt
2015. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kettő ellentmondás, vkit meg kell, hogy bánts. Magadat nyilván nem, hiszen ha nem akarsz párkapcsolatot, akkor nem akarsz. Viszont így őket bántod meg, mert nem létesíthetsz velük párkapcsolatot. Eddig nem írtam semmi újat.


Azzal bántod meg őket, hogy hagyod, hogy azt higgyék, x napig, hétig, hogy lesz valami kettőtökkel. Muszáj vagy megmondani, hogy - vmi okot kitalálva -, hogy nem. Nekem úgy tudják, hogy foglalt vagyok, közben meg nem. Ez rossz, de nincs jobb ötletem. :(

2015. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!