Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan srac, akinek tetszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan srac, akinek tetszene egy ilyen lany?

Figyelt kérdés

19 vagyok, felhosszu voros (piros) hajjal, barna szem 168 centimhez 52 kilo vagyok, 75/B kosar, pici de kerek popsi. Izmos has (:3). Hogy ne csak kulsosegekrol legyen szo; allitolag nagyon intelligens vagyok, tanulmanyilag inkabb kozepes (lehet neha el is kene olvasnom az anyagot). Hobbijaim a rajzolas, a kockulas de legfokepp az iras. Otthonulos tipus vagyok, de szeretek olykor bulizni. Keves baratom van, mert tul oszinte vagyok es ezt is varom el. A legfontosabb szamomra egy emberben hogy huseges legyen, ne nezzen madarnak, lehessen vele csipkelodni es meg tudjon nevettetni. Inkabb romantikus lany vagyok, mint rideg.

Probaltam minel bovebben leirni. Ha van helyesiraso hiba - illetve az ekezetek hianya miatt - ne haragudjatok, a telomrol eleg nehez ez :(


2015. jún. 3. 06:01
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

Oda szabad :DDD

Tudok ám harapni... csak hát azért rossz dolgokat nem szabad írni magamról. Azok a hűtőmágnesek amiket lehet venni is csak jó tulajdonságokat írnak! :D

2015. jún. 3. 09:13
 12/53 anonim ***** válasza:
Kérdező hölgy, merre laksz? :D ha bizalmas az információ akkor nem kell megosztania velem :D
2015. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:

És tessék mondani! Hova szabad még puszikát adni?

Nekem lenne ötletem,dehát nem tudom mennyire vagy harapós,azt hiszem kicsit kezdek félni tőled..:D

Milyen hűtőmágnes? Ez nem esett le,lehet kevesebb sört kéne innom,így kora reggel:D

2015. jún. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:

Aprajafalván :( <3

Dehogy, csak viccelek. Humbákfalva (elnézést annak aki nem ismeri Tibi atyát :D)

2015. jún. 3. 09:22
 15/53 anonim ***** válasza:

Leírás alapján persze, főleg itt.

Legalább van itt olyan lány is aki nem csak ,,jaj köszönöm'' stb.-ket ír hanem valami kreatív írást is produkál az oldalon a ,,fényezés'' ellenére:D


Szerintem itt már sikerült szerezned egy kis ,,rajongótábort'' ennyi alapján. De ez ugye természetes:D

2015. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

ő.ő a mutató ujjam épp eladósorban van, azt szabad :(

Azok a horoszkópos mágnesek, vagy amin a neved van és leírja, milyen kedves, okos és szép vagy, hogy jobban érezd magad:D

2015. jún. 3. 09:23
 17/53 A kérdező kommentje:
MEGALAKÍTOM A FANKLUBBOMAT:DDD:DDD:D
2015. jún. 3. 09:24
 18/53 anonim ***** válasza:

Csinálj gyorsan egy facebook oldalt, és mondd hogy kövessen be:D


Amúgy a hűtőmágneseknél már csak a fényező appok és a szerencse sütik jobbak:D

2015. jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
Hát te nem vagy semmi :D humbákfalva sajnos messze van pandacsöktől :(
2015. jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Szerintem a topjoy kupakok a legjobbak :D haverom vett kettőt és mondta hogy válasszak, erre mi van a kupakra írva? "Jól döntöttél":DDD
2015. jún. 3. 09:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!