Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyiből rá fog jönni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyiből rá fog jönni?

Figyelt kérdés

szóval..eddig mini tampont használtam

de ujjazom magam és ugye tágulok

anyumnak ha mondom, hogy normál tampont vegyen akkor rá fog jönni ?


2010. febr. 27. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

te hülye vagy. 1. anyukád a lyukadat nézegeti?

2. egyszer visszamegy.. az ujjazástol nem annyira tágul, meg össze szűkül. csak akkor tágul ha nedves vagy.

2010. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vegyél te magadnak! vagy mond el hogy neked már nagyobb kell, mert az pici és kicsusszan.deh hogy miért azt nem tod.ennyi sztem...
2010. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi az msn cimed???
2010. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb ha azt mondod hogy erősebb a vérzésed, és nem akarod óránként cserélgetni a mini tamponodat!Én anno normállal kezdtem, pedig szűz voltam , és nem ujjazgattam magam!A tampon méretét nem azért választjuk, mert nagy a hüvelybemeneted, hanem a vérzés erősségétől!
2010. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég,ha azt mondod,hogy "Anyu!Figyelj,mostanában erősebb a vérzésem.Félek,hogy már egy órát sem bírok ki mini tamponnal,főleg,ha tesink van.Jobb lenne már normál tampon,az tovább bírja."

15/L

2010. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!