Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egymás másolata vagyunk csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymás másolata vagyunk csak ellenkezö nemben, miért nem tudom elképzelni hogy összejövök vele?

Figyelt kérdés
Vannak különbözőségek de olyan mintha az ő női kiadása lennék. Félelmetesen hasonlitunk jellemre, gondolkodásra, célokban. Persze vannak különbségek de ezek a kisebb dolgok amiket meg lehet beszélni. Mégsem akarok vele kapcsolatot ugy érzem. Barátok vagyunk segitjük egymást és abszolute mindent meg tudunk beszélni.
2015. jún. 3. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Fizikailag nem vonzódsz hozzá. Ezzel nem lehet mit kezdeni sajnos.
2015. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Én egy percet nem bírnék ki saját magammal...
2015. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Velem is mindig így volt, aki nagyon hasonlított hozzám, azzal csak barátságot tudtam elképzelni.

Kellenek azok a kis különbségek, másságok, amiket olyan jó megismerni, felfedezni, csodálni a másikban, amikkel egymás fejlődését is segítjük.

Meg aztán ugyan milyen szenvedélyt érezhetnék saját magam iránt? :)

2015. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

érdekes,pedig a hasonló lehet jó társ az életben

ha valaki teljesen más mint amilyen vagyunk

azok hosszú távon tönkre teszik a kapcsolatot

és vége lesz szakításal!

2015. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezért is dilemmázok mert dönthetek ő meg akarja próbálni én nem. Szerintem is működne de nem vagyok biztos az egészben. Összejönni majd szakitani nem szeretnék.
2015. jún. 3. 14:04
 6/8 anonim ***** válasza:
A túl hasonló sem jó, mert ugyanaztokat a negatív tulajdonságokat nem szereted benne, amit magadban sem. A túl hasonló engem sem vonz. Képzelj el pl. 2 zárkózott antiszoc fazont, nyilván egy ilyenhez pl a nyitott vidám passzol, nem az ugyanolyan. Ha nincs vonzódás, nem kell erőltetni. Majd jön olyan, aki érdekes, lehet vele beszélgetni, de mégsem pont a Te férfi másod. Pont azért lesz ő a jó, mert ő fog kiegészíteni és segíthet abban, amiben gyenge vagy, ahogy Te is neki. Akik mindenben hasonlóak azoknak a problémáik is hasonléóak, kell a más nézőpont.
2015. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Annyiban azert különbözünk, hogy ő pozitiv én hajlamos vagyok negativkodni. Ő nyitottabb, határozott, én kevésbé de pl ugyanaz a humorunk, az életfelfogásunk, célok, kompromisszumképesek vagyunk, gondolkodásmód hasonló, intellivencia szint ugyanúgy. Ezért is tudjuk megérteni egymást és mindent megbeszélni nyitottan.
2015. jún. 3. 14:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyenem, imádom, mindig különleges lesz számomra, de külsőleg annyira nem indulok be rá, hogy páromnak akarjam.

26N

2015. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!