Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha regisztrált a társkeresőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha regisztrált a társkeresőre, akkor én nem is jövök be neki?

Figyelt kérdés
Egy srácon úgy veszem észre bejövök neki, kedvesebb, beszédesebb velem, és hát jelek is vannak. Erre pár napja látom hogy hetekkel ezelőtt regizett az egyik társkeresőre. Na ilyenkor mivan?
2010. febr. 27. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
hat, en peldaul ha vagyok regisztralva valahol es van csajom, akkor nem fogom letorolni magam. nemtudom mas hogyvan ezzel.
2010. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam hogy bejöttem neki hetekkel ezelőtt is akkor miért kellett neki regizni?
2010. febr. 27. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Pusztán azért, mert a jelei neked egyértelműek, de neki a tieid egyáltalán nem, és lövése sincs róla, hogy ő is bejön-e neked, vagy sem. Ha szeretnél vele valamit, akkor érdemes lenne lépned az irányában, amíg még lehet.
2010. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát konkrétan nem szeretnék nyomulni, meg egyértelmű jeleket adni, mert még én sem tudom BIZTOSAN hogy bejövök neki csak sejtem... nem tudom hogyan viselkedjek vele.
2010. febr. 27. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!