Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves egyedülállók! Ti nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves egyedülállók! Ti nem érzitek sértőnek azt a kijelentés, hogy "az összes normális nő/férfi foglalt"? Vagy milyen érzést vált ez ki belőletek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 6. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, én is így gondolom; plusz nekem még papírom is van róla, hogy nem vagyok normális. :P
2015. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vált ki belőlem semmit. Próbálok arra is ráhajtani aki foglalt. De nem jön össze. Régen ahol laktam egy fiatal férjes gyermekes anyuka tetszett. Nagyon kedves volt velem. Mindennap magamhoz nyúltam annyira kívántam. Egyszer megmondtam mit érzek iránta. Nem akart többet beszélgetni velem. De addig legalább jó volt a kedvessége és a közelsége. Az egyedülálló meg szóba sem akar állni velem.
2015. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%

Picit sértő!

Igazából nem is veszem magamra.

Tudom azt, hogy éppen miért vagyok szingli, és tudom azt, hogy milyen párra vágyok, és nem adok lejjebb. Azokat pedig sajnálom, akik házasságba vagy kapcsolatba menekülnek a magány vagy a problémái elől, avgy magától a félelem elől, hogy ne legyenek nevetség tárgyai, vagy "selejt"..

2015. jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem zavar, mert akik kiírják általában szűk látókörűek és csak nyafognak ezen az oldalon.
2015. jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

nem, mert tudom hogy ez túlzás és nem igaz

nyilván nem ismeri senki az összes egyedülálló embert, hogy ezt így kijelenthesse

én normálisnak tartom magam és nem érzem rosszul magam attól, hogy egy ismeretlen aki a létezésemről se tud, ilyet mond

2015. jún. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Ez úgy baromság, ahogy van. :D


Ismerek több tucat defektes, buta kapcsolatban élő embert. Az ilyenek meg megtalálják egymást, hogy alkotna már két ilyen ember normális kapcsolatot? :D


Attól, hogy más összejön azzal, akit én bottal se, még nem lesz normális. És nem azért mert csúnya, hanem mert elviselhetetlen a természete.


Ez a kérdés úgy hülyeség, ahogy van.

2015. jún. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy ez egy hatalmas általánosítás, és akinek nem inge...
2015. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell vele foglalkozni. Meglátásom szerint az a nem normális, aki ezt gondolja. Tán ismer mindenkit?!
2015. jún. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha ez igy lenne, nem mukodne ez az oldal sem. :D A problemakkal...

De igen, serto, de leszarom. Teli hassal konnyu lehet ehsegrol beszelni. De a kocka mindig fordul idovel.

2015. jún. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Interferencia ***** válasza:
Nem érzem annak, mert tudom magamról, hogy nem vagyok normális.
2015. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!