Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek úgy általáno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek úgy általánosságban az elcsábításról? Kinek alkalmazta? Hogy sült el? 22L

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, nekem az ilyesmi nem megy. Túl gátlásos vagyok.
2015. jún. 7. 22:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*Ki
2015. jún. 7. 22:24
 2/11 opened paradise ***** válasza:
7%
Szerintem szemét dolog,nem csinálnám. Plusz miért kéne olyan,akit el lehet csábítani? Mellőlem akkor ugyanúgy elszedhetnék.
2015. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Gerinctelen dolog. Nem élek az életben szar dolgokkal.
2015. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Soha nem alkalmaztam,mert attól nem leszek boldogabb ha valakitől elveszek valakit.
2015. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Az a véleményem, hogyha a másiknak párja van, akkor elfogadhatatlan. Ha mindketten egyedülállóak, akkor izgalmas, játékos.

Az is annak tartotta, akinél csináltam. Eddig néhány nálam pár évvel idősebb szingli pasiknál alkalmaztam. Többől párkapcsolat is lett, vmiből csak kaland. Egyetlen egyszer nem sikerült, ekkor nem vett a srác komolyan, csak dicsekedett haveroknak, hogy plusz 1 lánynak bejön. Azóta óvatosabb vagyok, de még mindig csinálom (az 1 kivételt leszámítva), sikeres tapasztalataim miatt. ;)


L20

2015. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Sose ment, de nem ítélem el. Valamiért az van bennem, hogyha elcsábítható valamelyik fél, akkor annak a kapcsolatnak előbb-utóbb úgyis vége.
2015. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Akit lehet....soha nem tudhatod,hogy milyen a kapcsolata a másiknak.Hiába mondják,hogy így r.banc,úgy szemét....nem tudhatod miben van a másik.....Attól még máshoz lehet hűséges a későbbiekben.Tudni kell a másik körülményeit
2015. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Rosszul vagyok azoktól akik álszenteskednek.Ha valakibe beleszeretsz,nem tudsz mit tenni.Mindenkinek a maga boldogsága az első
2015. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Miert ne lehetne tenni ellene?

En mostansag meg kivagyok ezektol az enkozpontu osztonlenyektol. Igenis lehet azt mondani, hogy koszi nekem van baratom/ baratnom, vagy epp forditva , hogy nem leszunk harmadikak egy masik kapcsolatban.

2015. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 asech ***** válasza:
86%
Egy igazi nő tudattalanul is csábít.
2015. jún. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!