Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megvennétek egy vásárlós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megvennétek egy vásárlós randin 130 ezer forintét egy órát a lánynak?

Figyelt kérdés

Ha kérné :)

Hálás lenne érte.


2015. jún. 7. 23:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Mi vagyok én ? Bank ?
2015. jún. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted az itteni válaszadók között hánynak van felesleges 130 ezer forintja egy ajándék karórára? Állj luxusprostinak és kapsz annyi karórát majd, amennyit akarsz.
2015. jún. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%

Másfél év után esetleg, de nem a második randin.


23/F

2015. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
kamu
2015. jún. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
98%
130-ért még magamnak sem vennék órát, nemhogy másnak. Egyébként milyen új hóbort ez a vásárlós randi?
2015. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
97%
Pont azt akartam kérdezni, hogy mi az a vásárlós randi? Tényleg van ilyen? xD
2015. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
94%

Vásárlós randi. :DDDDD

biztos, hogy nem.

2015. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
95%

Tudod kérdező, én egy kólára nem hivattam meg magam.. Inkább vettem magamnak fél literrel ha szomjas voltam.


Ha annyira kell az az óra, akkor vedd meg magadnak, persze ha van miből.

2015. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 opened paradise ***** válasza:
70%
A dolog ott kezdődik,hogy "vásárlós randi"-ra én nem megyek,max ha nekem vásárolnak :D
2015. jún. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Illetve pontosítok, nem kérnék 130 ezer forintos órát, sőt semmilyen órát, sőt, semmit. (Lány vagyok) Én úgy gondolom, hogy egy randinak abszolút nem annak kellene lennie a lényegének, hogy kapjak valamit, vegyenek nekem valamit, hanem, hogy a másikat megismerjem. Nem kell ahhoz egy forint sem, hogy a randi jól sikerüljön, mert nem az ott fogyasztott kávé, forró csoki, vagy ahogy látom megvett cuccok a lényeg, hanem az ismerkedés. Azt meg egy parkban sétálva is lehet.

Ezen kívül szerintem nonszensz elvárni valakitől, hogy ennyit költsön egy lányra (ez van akinek több mint egyhavi fizetése!!!), akivel egyáltalán nem biztos a közös jövő. Ha biztos, akkor már nem randinak, hanem egyszerű vásárlásnak hívnám, de akkor sem költeném a párom pénzét. Ha én nem tudom megvenni az órát, tőle sem kérem, legfeljebb valamilyen ünnepre. (Bár oda is nagyon magas ez az ár) Ha pedig már közös a kassza, ott más csak az marad, hogy nem vennék ennyiért órát.:D

2015. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!