Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az átlag alatti szépséggel megáldott lányoknak/nőknek mindig van valakijük?

Figyelt kérdés

saját példámat hoznám fel exemről,ahol is egy szakítás utáni mélypontomból fakadóan összejöttem egy átlag alatti szépséggel rendelkező lánnyal, először szégyelltem is felvállalni ,de később nem érdekelt, aztán ahogy jobban megismertem teljesen ledöbbentem , férfi modell szintű volt az előttem lévő kanja, azelőtt is egy olyan sráccal járt,aki szintén nem mondható csúnyának és képes lett volna ott hagyni a jelenlegi gyerekét és családját, ezért a lányért még kapcsolatunk alatt is jöttek az exei a különböző felkérésekkel, meg a jelenlegi palija is,akivel lelépett tőlem és,aki két évig udvarolgatott neki és most is fülig szerelmes belé.

Nekem az első éjszakán szállt el az a bizonyos rózsaszínköd ,amikor kiderült, hogy nem áll a cerka rá úgy,ahogy kéne, nem csak nekem neki is vérciki volt. Egyszerűen nem fér a fejembe,hogy az ilyen átlag alatti szépséggel rendelkező nők,hogy tudnak ennyi férfit meghódítani?



#szépség #hiány #átlag alatti szépség
2015. jún. 8. 00:22
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
0%
Most leírtál egy esetet, egy embert, 3 tulajdonságát, és általánosítani akarsz belőle? Nem érdemes!
2015. jún. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

hozzáakartam fűzni,hogy sok ilyen lányt látok ,akik szintén ilyen cipőben vannak,hogy nem éppen főnyeremények.

jó nem a szétfolyik a hájtól lányokra kell gondolni,hanem átlag alatti f. szmágnesekre.

2015. jún. 8. 00:52
 13/41 anonim ***** válasza:
3%

A szép csajoktól a pasik beszarnak a gatyájukba és egy értelmes mondatot sem tudnak kinyögni. Kivéve engem természetesen.


Ezt a szép csajok mondták, nem én találtam ki.


A csúnyáktól viszont a pasik nem félnek, tudnak közvetlenek lenni és ha csak egy kicsit is normálisan néznek ki akkor a csaj kapni fog az alkalmon.

2015. jún. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
hát ez is csak féligazság
2015. jún. 8. 00:55
 15/41 anonim ***** válasza:
3%

Nem.


Ez a teljes igazság.

2015. jún. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
ha ragaszkodsz hozzá elmegyünk egyszer csajozni és bebizonyítom,hogy odamerek menni a szép lányokhoz , így már nem fog állni az az állításod,hogy nem,azért,mert nem mernek odamenni hozzájuk
2015. jún. 8. 01:00
 17/41 anonim ***** válasza:
0%

Kivétel erősíti a szabályt.


Én vagyok az egyik kivétel.


Te meg bizonyíthatod hogy te vagy a másik.

Benne vagyok a közös csajozásban, én pest szélén lakom de mehetünk beljebb egy jó kis forgalmas plázába csúcsidőben.

2015. jún. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
0%

Mi lenne ha könyvtárba mennétek inkább?

Oda én is elmennék, és megnézném, mit alakítotok.:)

2015. jún. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

66% te most mire fel vagy ilyen , butuska :)

majd valamikor,ha találok jó helyet és időpontot június végén megyek tetováltatni,akkor mehetne egy plázaásza.

2015. jún. 8. 01:30
 20/41 anonim ***** válasza:
0%

18-as, miért egy plázába nem mersz bemenni ?


Részemről rendben.

2015. jún. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!