Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az átlag alatti szépséggel megáldott lányoknak/nőknek mindig van valakijük?

Figyelt kérdés

saját példámat hoznám fel exemről,ahol is egy szakítás utáni mélypontomból fakadóan összejöttem egy átlag alatti szépséggel rendelkező lánnyal, először szégyelltem is felvállalni ,de később nem érdekelt, aztán ahogy jobban megismertem teljesen ledöbbentem , férfi modell szintű volt az előttem lévő kanja, azelőtt is egy olyan sráccal járt,aki szintén nem mondható csúnyának és képes lett volna ott hagyni a jelenlegi gyerekét és családját, ezért a lányért még kapcsolatunk alatt is jöttek az exei a különböző felkérésekkel, meg a jelenlegi palija is,akivel lelépett tőlem és,aki két évig udvarolgatott neki és most is fülig szerelmes belé.

Nekem az első éjszakán szállt el az a bizonyos rózsaszínköd ,amikor kiderült, hogy nem áll a cerka rá úgy,ahogy kéne, nem csak nekem neki is vérciki volt. Egyszerűen nem fér a fejembe,hogy az ilyen átlag alatti szépséggel rendelkező nők,hogy tudnak ennyi férfit meghódítani?



#szépség #hiány #átlag alatti szépség
2015. jún. 8. 00:22
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

30: Ja. szóval te nem azt szoktad mondani, amire gondolsz, ezért másról is ezt feltételezed? Így már értem.

A teféléddel nem lehet beszélgetni, mert bármit állít a beszélgetőpartner, te jobban tudod, hogy mit akart ahelyett mondani, mint amit mondott.

Akkor nem is erőlködöm többet.

2015. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
nemhiszem, hogy mi bármikor beszélgetési szituációba kerülnénk, mert láthatóan tökhülye vagy. elég ciki, hogy utólag meg akarod magyarázni, hogy nem ironizáltál.
2015. jún. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Kedves 40% hat ha meglatnad a sracot besz. Rnal ugy ki van gyurva + nem csunya es ezek mellett is kepes lett volna ott hagyni a csaladjat, kisgyereket, en voltam a legjobban megdobbenve, igaz tobbszor megverte az exem valszeg csak ezert nem ment vissza hozza az atlag alatti holgyike. De ha mrgirod privatban hol laksz akkor kuldok kepeket az egesz brancsrol hogy konnyebben elhidd :'D
2015. jún. 8. 09:58
 34/41 A kérdező kommentje:
A lakhely csak a biztonsag kedveert fontos, amilyen kicsi a vilag lehet meg ismered is egyiket masikat ezt pedig szeretnem elkerulni, mert abbol mar konnyen kiderulne ki vagyok :'D
2015. jún. 8. 10:00
 35/41 A kérdező kommentje:
A ferfi modell szintu srac meg nem egy eszleny volt valszeg ez jatszott kozre ebben.
2015. jún. 8. 10:04
 36/41 anonim ***** válasza:
Az átlag alatti lányoknak azért van mindig valakijük mert a lányok sokkalta nagyobb rétegből válogathatnak, én is a mai nap gondolkoztam el ezen amikor 3 nagyon nagyon extrém csúnya barátnő sétált az utcán 3 magas szépen ki dolgozott izmos testű sráccal kézen fogva és ekkor mormoltam el magamban, hogy :"Basszátok meg ezért nincs nekem csajom" 1x meg kapják a jó pasit utána mert a nagyon ronda lány sem adja lentebb és az a baj, hogy a fiúk nagy része pedig simán le adja a szintet nagy a p**na hatalma, én még akkor is várok, hátha találok szépet és okosat is :)
2015. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
ez valóban így van én is tudok számtalan esetet,amikor a ronda lánynak szerencséje volt és azóta nem adja lejjebb és az a legszomorúbb az egészben,hogy teljesen elszállnak maguktól holott nincs és soha nem is lesz mire,ha csak nincs pár milliójuk teljes plasztikára.
2015. jún. 8. 13:24
 38/41 anonim ***** válasza:
Nagyjából leírnád, mit jelent az átlag alatti?... Csak úgy kíváncsiságból érdeklődöm.
2015. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

Hát figyelj magyarországon áltagban 10 nőből 5-6 átlagosan szép 1 átlag feletti és a maradék 3-4 átlag alatti és lehet most nem is túloztam,mert tényleg jól állunk a nők szépsége terén más országokhoz képest és ezt tapasztalatból mondom. Szerencsére nálunk nem rózsaszín vízilovakkal van tele a padlás ,sokat gondolkodtam mi lehet ennek az oka és elvileg egy olvasztótégely a kárpát medence ahol kaptunk délről északról nyugatról és keletről is géneket az évszázadok során

+ és ez nagyon áll, az átlag keresetű emberek itthon nem zabálják túl magukat nyugathoz képest,ahol azért eléggé elterjedt az (gyors)étterem/bár/kávézó kultúra és az elkényelmesedett életmód ami hízáshoz vezet,gondolj bele sok pénzed van nem fogsz azon gondolkodni az étteremben,hogy hány koktélt igyál vagy mit egyél.

Pár szóban leírva tehát, genetika + átlag keresetű életmód adja ki ezt.

2015. jún. 8. 14:08
 40/41 A kérdező kommentje:
USA a példa ahol a fogyasztói kultúra nem ismer pénztárcákban határokat
2015. jún. 8. 14:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!