Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem nincsen valasztasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nincsen valasztasi lehetosegem?

Figyelt kérdés
Tegnap randiztam egy ferfival. Mar az se nagyon tetszett hogy csak ket hete mentek szet az elozo bnojevel. Szerintem friss meg az a szakitas. Mondta hogy igy elsore setaljunk kovetkezo alkalomkor eljon es nalam leszunk. Meg hogy majdnem minden hetvegeje mar be van tablazva de a talikat megoldanank ami nagyon keves lenne. Hozza tette azt is hogy azokat a programjait nem fogja lemondani. Nem iger semmit. Ennyit tud nyujtani most. 39 eves. Utana haza ment es en csak neztem hogy ez most mi volt?
2015. jún. 8. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Koptasd le gyorsan :) 39évesen séta,meg másodjára hozzád,hogy még véletlenül se kelljen egy fillért áldoznia,és még meg is akar dönteni ha úgy adódik.Ne is mondja le a teendőit,mert te nem maradsz mellette.
2015. jún. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"kovetkezo alkalomkor eljon es nalam leszunk"


Feleld, hogy nem emlékszel, hogy meghívtad volna!

Már egy ovis is tudja, hogy nem illik hívás nélkül menni!

2015. jún. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz! Meg a pali is!

Te mennyi vagy, hogy magyarán szolva falhoz állitott!

Bár ezt senkivel nem teheti meg!

Rosszindulat? Abba se vagyok biztos, hogy a programok közótt nincs jó pár randi!

Szerintem ne folytasd vele!

2015. jún. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dobd a pasit egyszeru olcso mentetet akar szandeka nem komoly.

Aki szerelmet keres nem bujik gyorsan agyba es szakit idot rad a suru program mellett is.

Hol marad Az udvarlas a kirandulas a mozi a strandolas AZ atbeszelt napok AZ orult vonzodas ??

2015. jún. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Mindig van választás.
2015. jún. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!