Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok a szépekrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok a szépekről és okosakról?

Figyelt kérdés
Mármint azokról, akik a billentyűzetük mögül bizonygatják ezerrel, hogy ők milyen szépek és okosak. Nem látjuk őket, nem beszélgetünk velük. Higgyünk nekik?

2015. jún. 8. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Orulok, hogy legalabb az egyik tulajdonsag kijutott nekem.

Amugy, en addig meg se tudok itelni valakit, ameddig nem talalkozok vele szemelyesen. Addig meg felolem mondhat akarmit magarol.

2015. jún. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Tele van a világ magukat okosnak és szépnek tartó.... hmm emberekkel, akik senkinek nem kellenek, mert a legkevésbé sem szépek és még annál is kevésbé okosak.

De ismeretlenül mindenki azt ír, amit akar, amilyen szeretne lenni:-DDD

2015. jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

egy része igaz, van aki tényleg okos és szép

a többi meg azt hiszi magáról vagy csak szeretne az lenni

2015. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy okos, vagy inkább értelmes az pár levél után kiderül, a szépség meg relatív, nem szoktam itt foglalkozni vele, mert nem azért vagyok itt.
2015. jún. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valahogy még egyetlen ilyen "szép és okos" nő sem keltette fel a figyelmemet.
2015. jún. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Hmm... szerintem ez a két tulajdonság sosem jár együtt, persze nem szó szerint.


Aki okos, az nem tartja magát szépnek, hanem a környezetére bízza a döntést, mert tudja, hogy a szépség relatív.

Aki szép, az meg áltálában nem okos, mert csak játsza az agyát és jászik a másik nemmel.


27/F

2015. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sem okosnak, sem szépnek nem tartom magam. Jó, nem vagyok sötét, tudok helyesen írni, szöveget értelmezni, de ez szerintem alap (akinek ez sem megy, ott gond van.)

Ki merek menni az utcára smink nélkül (van, akinek ez is nehézséget okoz), ruhában egész elfogadható külsőm van, de a széptől messze állok...

2015. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy okos-e, azt az írásaikból elég jól le lehet szűrni szerintem, a szépség meg relatív, de nem is érdekel különösebben. Ha ő szépnek tartja magát, akkor más nem számít
2015. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!