Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők ti szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők ti szoktátok mondani egy férfira, hogy szép vagy gyönyörű?

Figyelt kérdés
Ma volt erről egy beszélgetésem, hogy ezeket a szavakat általában nőkre mondjuk és férfiakra egyáltalán nem. Helyette inkább helyes, sármos stb. És ezért gondoltam megkérdezem itt, hogy ti használjátok ezeket a szavakat férfiakra?

2015. jún. 12. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Hát az én párom egészen konkrétan szép. Nem egyszerűen helyes vagy sármos, hanem kimondottan szép az arca, a teste, jó ránézni. Szóval én mondom, igen.
2015. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Igen, ismerek olyan férfit, aki csak szép, de nem sármos. Ahhoz hogy sármos legyen valaki, kisugárzás is kell, a szépséghez elég szimmetrikusnak és "simának" lenni.
2015. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Én nem szoktam használni. Inkább a szexi, vonzó, jó pasi, sármos, helyes/cuki, esetleg dögös jelzőkkel illetem őket.
2015. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En szoktam. Régebben el sem tudtam volna kepzelni, hogy egy férfire azt mondom, hogy szep, en is azon a véleményen voltam, hogy azt nőkre szokás mondani. A baratomnak viszont annyira szep arca van, hogy egyszeruen a "sármos" "helyes" "jokepu" szavak nem eleg kifejezoek. Persze emellett megvan benne minden, nagyon ferfias, de az arca gyonyoru, annyira szimmetrikus meg olyan tokeletes rajta minden, a szemei, a szemoldoke, az orra, szaja, fülei, sot meg a fejformaja is nagyon elonyos, par mm-es haja van, es nagyon jol all neki.
2015. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátomat is szó szerint gyönyörűnek tartom (szimmetrikus arc, szép vonások), de tudok több srácot is, akikre ezt lehet mondani
2015. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én igen.

A nőnek a férfi a szép, a férfinak a nő.

Mért kéne férfi-szemlélettel élnie egy nőnek? Hiszen nő!

2015. jún. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ritkán. Eddig 1-2 volt, akire ezt mondtam.
2015. jún. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egyik volt barátomnak gyakran mondtam hogy szép a teste. Mert tényleg szép volt, nemcsak jó. Nem találta furcsának. Viszont arcra nem mondtam még sose, valahogy nem jött ez belőlem, sztem egy férfi arcára nem a legjobb szó:) A gyönyörű meg végképp nem. Persze ez nem azt jelenti hogy nem lehet szép egy pasi arcra és ne lehetne kifejezni valahogy, de én biztos nem ezekkel a szavakkal mondanám el neki.
2015. jún. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szép, egy esztétikai kategória, bármilyen élőlényre vagy tárgyra illik, én is mondom fiúra vagy férfire ugyanis a sármos, helyes, férfias stb., nem ugyanazt a látványt jelöli. Aki/ami szép, az szép :)
2015. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgy általánosságban ezt nem szoktam pasikra mondani, ellentétben 1-2 barátnőmmel, aki előszeretettel használja mind a szép, mind a gyönyörű jelzőket a srácokra. Én (jópár előző hozzászólóhoz hasonlóan) csak a páromra szoktam mondani. Tisztában vagyok vele, hogy inkább sármos, helyes, stb a használatos, és ő az is egyébként, de mindemellett az arca hihetetlenül szép. Minden egyes kis vonása... egyszerűen tökéletes.
2015. jún. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!