Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki merészelte azt kitalálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki merészelte azt kitalálni hogy a magyar nők a legszebbek?

Figyelt kérdés

Hol van?

Fogjatok le!



2015. jún. 15. 13:12
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
21%
Én voltam kell valami?
2015. jún. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
19%
szerintem nem igaz! én alig látok szép lányokat már nagyon ritka
2015. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a nagycsöcsű vietnámi k**vák jönnek be, szóval én sem értem.
2015. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Itt ülök a városban és alig látni jó csajt...
2015. jún. 15. 13:21
 5/45 anonim ***** válasza:
6%
igazad van! vagy cson sovány a csaj vagy egy tehén! alig látni sportos csajokat és még ezeknek vannak igényeik szánalmasok
2015. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
80%
utazgass kicsit, nézz szét a világban, gyere haza és utána mond...mert addig könnyen beszélsz amíg a TV-ben látott "előkészített" cicababákat várod...először azt nézd máshol kik/mik vannak az utcán...
2015. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
31%
Mert ez igaz. De az a fele is, hogy a legnagyobb ribizlik is. :D AKINEK NEM INGE...tisztelet a kivételnek. :)
2015. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
30%
Ha kimegyek az utcára és válogatás nélkül osztályoznám az első 100 nőt aki szembejön, olyan 2-es 3-as átlag jönne ki.
2015. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

#5

Ne kezdjétek, nem azért írtam ki a kérdést.


Voltam már sok helyen.

Ezt csak a magyarok találták ki magukra.:D

2015. jún. 15. 13:30
 10/45 Mumusan ***** válasza:
77%
Több sportos csaj lenne ha nyugati körülmények közt élnénk. De munkából hazaesve a gyerekkel a nyakunkban a kertet kapálva rohadtul nincs erő elutazni a városba hogy egy órát konditeremben edzeni. És hol van még a megfőzött ebéd, tálalt vacsora, bekészített melós kaja, kimosott alsógatya, felmosott nappali....stb..stb. Majd mikor a bejárónő megcsinálja helyettem, vagy mikor apa eltart hogy tipp-topp legyen a ház, kert, asszony...akkor minden nap lemegyek a terembe feszesíteni a fenekem.
2015. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!