Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy miután szakít velem valaki, még elvárja, hogy szomorkodjak nyilvánosan/ könyörögjek neki, hogy maradjunk együtt? Lentebb.

Figyelt kérdés

Ha velem szakít valaki, akkor onnantól kezdve nem fogok könyörögni, hogy próbáljuk meg újra. Esetleg még egyszer, utoljára megpróbálom vele tisztázni a dolgokat. De ennyi. Utána nem lógok senki nyakán, meg nem idegesítem. Nyilván szraul esik, meg szenvedek, de nem alázom meg magam senki miatt.


Általában szakítás után még engem szoktak újra felkeresni kis idő elteltével. Ilyenkor minek keres a másik fél, ha már egyszer lezárta a dolgunkat?


2015. jún. 17. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van önbecsülésed,ez jó dolog!

Miért keres meg újra,mert bizonytalan a döntését illetően.

Jól gondolkodsz,az ilyeneket le kell rázni,felesleges a xarakodás utána.

2015. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Újra meggondolta a dolgot és még akarna valamit. Pasi dugást, csaj romantikázást, ki tudja. N/F? Részletek?
2015. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok ( 19 éves). A legutóbbi barátommal elmentünk randizni, és este még írta is, hogy szeret. Utána nem keresett kb. 3 napig, megkérdeztem, hogy történt-e valami. Erre annyit reagált, hogy történt valami, ami elgondolkoztatta. Hát mondom jó. Én nem zaklattam ezek után, haragudtam rá nagyon. Az volt a vicces, hogy folyton olyan idézeteket, meg zenéket posztolt, amik szakításról szólnak, meg hogy így hiányzol, úgy hiányzol. 1 hónap múlva meg kétszer is felkeresett, hogy jó lenne látni+találkozni...
2015. jún. 17. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Te most akkor szakításnak veszed azt, hogy valami elgondolkoztatta? Annak a valaminek lehet, hogy köze sem volt a kapcsolatotokhoz? Nem lehet, hogy csak félreértettétek egymást?
2015. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!