Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor barátokkal témázunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor barátokkal témázunk a ''komoly párkapcsolatról'' valahogy mindenkinek hasonló a kikötése ''szép és értelmes/okos'' gondolom hasonló férfi társaim is igy vannak vele, a nőknél hogy van ez?

Figyelt kérdés
Tudtomal a férfi és a nő közt az a külömbség már igy fejbe hogy a férfi mindig agyal mindig ''logikázik'' a nőknél inkább érzelmen alapszik ez nem pedig gondolkodáson, ti hogy vagytok ezzel?
2015. jún. 20. 17:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam szóval a fő kérdés az hogy egy nőnek milyen elvárása van, ténleg csak annyin alapszik hogy a srác pénzes legyen és hires?vagy úgy van ez hogy értelmes lány értelmes kapcsolat?
2015. jún. 20. 17:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, én tényleg nem értem, pedig megpróbáltam.
2015. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehogy is. Ez csak egy általános duma amit kitaláltak.


Van amelyik nőnek elég ha csak jóképű az illető ha vonzódik hozzá és nem szükséges a pénz meg az érzelem sem.

Van amelyiknek az érzelem is fontos meg vonzódás is külsőleg.

Van amelyiknek fontos a külső , az érzelem és a pénz is.

2015. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Legyen ápolt, értelmes és szimpatikus. Ennyi. Amelyik nőnek pénzes meg híres kell, az olyan is...
2015. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinél ugyanazok az elvárások. Pl. én nálam a lényeg, hogy értelmes legyen meg személyiségre hasonló hozzám. Ezután jön a külső. Nem kell, hogy adonisz legyen (azok általában taszítanak is, mert valahogy velük sosincs rendben valami :D Legalábbis legtöbbször), nekem általában az átlagos külsejű fiúk jönnek be (én sem vagyok csúnya sokak szerint).

Nálam ez a sorrend, de ez sem mindenkire vonatkozik, mert ahogy én észrevettem, hogy nagyon sok lánynak az első szempont a külső. Attól függetlenül, hogy nem passzolnak belsőre, összejönnek, azfán meg csodálkoznak, hogy nem működő képes a kapcsolat... Na mindegy, ez hál égnek nem az én problémám

19/L

2015. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az álompasi helyes arcú, magasabb nálam, figyel az alapvető higiéniára, talpraesett szorgalmas és dolgos ember, nem lusta tanulni, érdekli őt a világ dolgai, amit nem szélsőségesen lát és harmóniában lehet vele együtt élni, jó vele a szex és szeretne majd családot alapítani, szereti a gyerekeket.
2015. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az "elvárások" szerintem mindkét nemnél hasonlóak, bár lehetnek benne eltérések: ápolt test, intelligencia, humor, kedvesség, őszinteség, jó kommunikáció, kellemes szex, stb.

A valóságban persze ehhez hozzájönnek az érzelmek is (mindkét nemben...), így a többi kevésbé lesz fontos, és néha irracionális döntésekhez vezethet. Mind ismerünk olyan házasságokat, ahol az egyik fél kiválasztotta a lehető legborzalmasabb személyiségű nőt/férfit, és mégis szerette, akár éveken át.

Nyilvánvalóan nem létezik tökéletes pár, így az elvárások max kiindulópontok lehetnek, de hosszútávon nem ez a legfontosabb.

2015. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!