Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a lányok-nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányok-nők döntő többségének mennyire számít hogy egy fiúnak-férfinak: van-e jó állása, autója, lakása? (vagy külön él szüleitől)

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 11:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
68%
Legalább állása legyen, a többi mindegy. De 30 felett már ne a szoba-konyhában éljen anyuékkal. (Ha nagy a lakás, akkor lényegében mindegy)
2015. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
7%
Ha van pénzed,lehet csajod!(más nem kell)
2015. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon szamit... szerintem szinte mindannyiunknál. ;)
2015. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
90%

Az spec. nem érdekel, hogy saját ingatlanja legyen, de ne a szüleinél éljen már. Semmi gond az albérlettel.


Autó attól függ. Nekem van, így jobb szeretem, ha a másik félnek is. Viszont pl. a fővárosban nem feltétlen éreztem szükségét én sem, oda bőven elég egy is, úgy is a tömegközlekedés a gyorsabb...más nagyvárosban, vidéken vagy kisvárosban nekem fontos lenne, hogy legyen neki is.


A "jó" állás relatív - tudjon belőle emberi szinten megélni és ha lehet szeresse a munkáját.


Én semmi ember felettit nem várok el szerintem, amit leírtam én is bőven teljesítem nőként.

2015. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
88%
Életkor- és helyzetfüggő. Egy 16 éves lányt valószínűleg nem fog érdekelni a barátja anyagi helyzete, de mondjuk egy 25 éves nőt, aki lassan családot szeretne alapítani, annak nem mindegy. De szerintem a legtöbben nem azt várják el, hogy legyen ház, autó, kocsi, hanem hogy az illetőben legyen motiváció. Nem jönnék össze olyan emberrel, aki mondjuk 25 évesen úgy él a szülei nyakán, hogy meg sem próbál spórolni és új életet kezdeni.
2015. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
32%

30 feletti férfiként a tapasztalataim:

- minden nő azt mondja, hogy az állás elég ha van, és ez kb igaz is, viszont mikor olyan sztorit hallasz, hogy xy pasi milyen romantikus, mert vacsorázni vitte, akkor belegondolsz vacsora=pénz=jó állás. Tehát ez számít, ha nem is azon a szinten, hogy feltétlen valami jól csengő szakma kell.

- kocsi alapjában véve nem számít, de jó ha van, BP-en azt veszem észre, hogy egyre kevésbé kötelező elvárás.

- ingatlan:

ez egy érdekes kérdés. Sokáig laktam albérletben, megkönnyítette a randizást, hogy volt hova menni. Most éppen otthon élek, túl egy félresikerült összeköltözésen, és ez ilyen téren valami katasztrófa. Miközben a hölgyeknek sincs saját/bérelt lakása, a pasival szemben maximális elvárás, hogy ne otthon éljen.

Szerencsére nekem ez abszolút átmeneti, még a nyáron költözöm, de el sem tudom képzelni, hogy mit csinálnak azok akik ezt nem engedhetik meg maguknak, mert a 25-35 közötti nők számára (tisztelet a kivételnek) kizáró ok, ha a srácnak legalább albérlete nincs.

2015. jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
34%

4: 27 évesen most kezdtem el dolgozni, mert eddig egyetemista voltam. Albérletben élek, a cégem fizeti a lakbért. Keveset keresek, mert kezdő vagyok, viszont szeretem a munkámat (mérnök vagyok, nem a büfé fajtából). Autóm viszont nincs és nem is lesz mostanában, köszönhetően a csodálatos magyar fizetéseknek.


Most akkor én arra vagyok ítéltetve, hogy egyedül dögöljek meg, mert nincs saját autóm és nem keresek annyira fényesen? Mióta lett Magyarországon alapvető használati tárgy egy autó? Láttad már a medián fizetéseket?

2015. jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 Interferencia ***** válasza:
100%
Azért elég fontos ebben a kérdésben az életkor... Aki pl. 18 éves fiútól várja el, hogy a szüleitől külön élve dolgozzon, legyen saját autója, lakása, az nem normális, de ha egy 30 évestől azt várja el, hogy dolgozzon és ne a szüleinél lakjon, az szerintem nem istenkáromlás.
2015. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem zavar, ha nincs autója, háza és a szüleinél lakik. Sokan nem szeretnek albérletet fizetni egyedül. Azért nem fogom megvetni, mert nem tart fenn egy lakást pusztán kéjbarlangnak.. Az elvárásom az, hogy legyen állása és képes legyen fenntartani magát. Ne haljon meg anyuci nélkül, legyen önálló, ugyanis nem nagy gyereket keresek, akit unalmamban kiszolgálhatok. Pár hónapon belül legyen hajlandó albérletbe költözni. Lehet ezek alapján nem olyan nehéz párt találni, de sajnos az önállóságon és belső tulajdonságokon így is sokan elbuknak. 30N
2015. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
61%

Bár sokan lepontozták a hozzászólásom (#6)-os, de az elmúlt pár hónapban mióta otthon élek és próbálok ismerkedni elég kevés olyan nőt hallottam, mint a #9-es.

Ha társkeresőn ismerkedem, akkor kb a 2. levélnél rákérdez mindenki, hogy egyébként kivel élek, hol lakom, és ha megmondom, hogy pillanatnyilag otthon, akkor gyors véget ér a kapcsolat, pedig mint mondtam még csak nem is olyan rossz a helyzetem, mert hamarosan rendeződik.


Ha IRL ismerkedem, akkor ezzel már nem várjuk meg a 2. randit, pedig azt gondolná az ember, hogy az első randin csak szexkapcsolatoknál fontos, hogy van e hova menni.

2015. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!