Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Melyikőjükkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Melyikőjükkel jönnél össze? Egy szakács fiúval aki nagyon jól főz, vagy egy mentőorvossal aki életeket ment. Melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Mind a kettő mondjuk az ideálod és tökéletesek számodra, és szeretnek.
2015. jún. 21. 13:18
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
84%
Nálam az orvos eleve nagy tisztelettel indul. Nem is tudnám, ha elhívna egy orvos fiú, férfi randira akkor hogy reagálnék, biztos zavarban lennék, mert az orvosokra mindig is olyan "különlegesként" tekintettem, akik az életüket egy nemes célra áldozzák fel. Persze tudom, hogy vannak szemét orvosok is, akiket a pénzszerzés jobban hajt, mint mások élete, ha kiderülne, hogy ilyen, akkor tuti dobnám.
2015. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
51%

#20 Azt senki sem mondta, hogy az orvos nem űrbeli a szakácsot, de a kérdés nem ez volt.


Én csak a kérdésben feltüntetett két szereplő relációját ismertettem.

2015. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
22: De... a kérdés az volt, hogy melyiket választanám és mellé indokoltam a válaszomat.
2015. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
67%

A mentőorvosok vagy rezidensek vagy olyan kaliberű dokik akinek van gyomruk ezt a munkát végezni és a büdös életben nem lesz olyan karrierjük amiért pénzt kapnak. Ismerek több mentős dokit, érdekes formák.


A mentős államilag fizetett orvos és az alapján a szakács könnyen felé kerekedik. Voltál te már mentőállomáson ? Ha gondolod mesélek róla mert nehéz volt elhinni amit láttam.


Egyébként Magyarország jobban teljesít...

2015. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy melyiket választom ha tökéletes és szeret.
2015. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Akik lepontozták a 10-est, üzenem nekik, hogy az egészség sokkal fontosabb a kajálásnál, bár a kettő össze is függ, ez igaz. Ugyanakkor mindig jó az ismerettség orvosi körökben, hosszú távon ...
2015. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim válasza:
4%
látszik memnnyire pénzéhesek a magyar nők..
2015. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

21. nemsokára végzek az egyetemen ;) :D


Amúgy szerintem az elfogadható válasz erre az kéne, hogy legyen, hogy mivel a személyiség meghatározó így erre a kérdésre nemigen lehet válaszolni!

2015. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Szakács, hogy ne csak èn robotoljak a konyhában!

😢

2015. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Navy Seal-el, vagy pilotaval:-))))
2015. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!