Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ezek közül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ezek közül a lányok közül melyik "átlagos", akihez odamentek leszólítani és melyik a "kiemelkedően szép"?

Figyelt kérdés

1.

[link]

2.

[link]

3.

[link]

4.

[link]

5.

[link]


2015. jún. 22. 15:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
2%

bár itt is őszinte lehetnék... :/

Nem értetek sok mindenhez ezt oké,elfogadom.(ps,fotózás stb) nem is kel.


De azért nem kell itt szidni másokat mert mondjuk egyik linkelt nő szintjét sem közelíted meg.vannak szebbek és csúnyábbak ilyen ez.


Ez csinálta mondjuk a cirkuszt csak,a többieknek nem szól :)


szóval nem kéne ezen besértődni.


bizony ismerősből mutatnék különbet nem egyet :) azt meg mindenki maga dönti el kinek mi az átlagos,nekem magas a mérce mert én is átlag felett vagyok :D


DE a lényeg, nem csak ettől függ egy kapcsolat,meg egy ember megítélése,

a külsőtől,de ezt kár magyarázni mert sokan olvassák de kevesen értik sajnos :S....úgyse fognák fel.nem is fogják soha szerintem.Erre már születni kéne..

2015. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 anonim ***** válasza:
86%

Tévedsz, nem sértődtem meg. Egyszerűen csak elegem van a hisztijeitekből és kifakadtam a kommentjeiteket nézve.


Valószínű sokkal több nőt tartok gyönyörűnek/szépnek nőként, mint ti.


Egyébként nem arról van szó, hogy nem ütöm meg a mércét, és besértődtem rajta.


Szépnek tartom magam, csinos vagyok, van egy fantasztikus párom, szóval nem holmi megkeseredett csúnyácska nő vagyok.

2015. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer nagyon kivancsi lennek mar vegre a fejedre, ddevastator. Volt egy hozzad hasonlo ismerosom, szegenykem azt gondolta magarol 10/10 -es pasi, es ugyis adta elo magat, hogy O hozza senki nem er fel, mert annyira, de annyira jol nez ki. Az mar mellekes , hogy a hata mogott mindenki rajta rohogott, mert valojaban szanalmas volt...://
2015. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim ***** válasza:
0%

A vicc az egészben, hogy egy külföldi felmérésből vannak a képek, 1-etlen nőről készültek a különböző sminkekkel és beállításokkal.

Mentségemre legyen mondva én is bedőltem volna :)


A féloldalas nyújtott photoshop-os kép nekem nem jön be, még annak ellenére sem, hogy tudom mire ment ki. Az egy gyenge, szarul beállított, félreretusált kép.

2015. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:
11-es az nem egy átlagos lány, az átlag a képen látható fele!
2015. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 A kérdező kommentje:
Valamit nagyon elnéztél, mert ez öt különböző nő.
2015. jún. 22. 19:23
 47/87 A kérdező kommentje:
#45 tehát amit a #11-es belinkelt lány, az ronda?
2015. jún. 22. 19:24
 48/87 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már 1 ember? Az utolsó egy színésznő/énekesnő és a többi képen határozottan nem ő szerepel.

Itt már megdőlt ez a dolog.


A többi 4 képen sem ugyanaz van.

2015. jún. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:
85%

"Érdekes, hogy némelyiket átlagosnak mondjátok, mikor női szemmel szerintem mindegyik gyönyörű."


Ez azért van, mert valóban mindegyik az átlag felett van.

Csak megint tultengés van itt 20 éves arcoskodő műmájer gyerekekből.

Egy normális pali meg bármelyikhez oda merne menni, próbálkozni érdemes ugyanis,

2015. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:
0%

"#45 tehát amit a #11-es belinkelt lány, az ronda?"---szövegértés babám :)

Az átlagos a képen látható fele. Tehát a gyengébbek kedvéért és nem csak a te kedvedért (te kocka remélem nem matekos csak sima PC-és droid vagy), a 11-es pontszámát nevezzük XX-nek a felét pedig X-nek.

X-el a rangsorban levő helyet jelöljük, minél több X van, annál magasabb.


Tehát X= átlagos, akkor XX= szerintem nem a rondát jelöli, persze a tévedés jogát fenntartom!

2015. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!