Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ezek közül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ezek közül a lányok közül melyik "átlagos", akihez odamentek leszólítani és melyik a "kiemelkedően szép"?

Figyelt kérdés

1.

[link]

2.

[link]

3.

[link]

4.

[link]

5.

[link]


2015. jún. 22. 15:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
15%

Női logika, nem általánosságban csak az ennél a kérdésnél megfordulókra vonatkoztatva:


Félreolvasnak valamit, akkor a másik a hibás, nem ők!

Amennyiben megkéri valaki őket, hogy olvassák el újra amiket írtak, külön részletesen belinkeli a korábbi párbeszédeket az pedig egyenesen főbenjáró bűn!

Nem képesek elfogadni a nyilvánvalót, nem érzik bizonyító erőnek a leírt szavakat, hiszen az ő elképzelt világukba ez nem fér bele...

Ekkor modern nőként önvédelembe (fellengzős támadásba, sértegetésbe csapnak át) kezdenek, céltudatosan (önfejűen a logikát mellőzően) menetelnek a maguk igaza felé, miszerint minden bunkó, tahó férfi a jó nőket (őket???) átlagosnak, vagy átlagon alulinak tartja és ezért nincs nekik kapcsolatuk. Minden férfi egy bunkó paraszt, egoista görény (külön köszönet a szépen nőies stílusban megfogalmazott 8 db alpári PM-ért, feldobták a napomat), aki nem érdemli meg őket!


7 embertől kaptam meg, hogy ezek a nők nem átlagosak. Köszönöm tisztában voltam vele, sehol nem írtam, hogy azok lennének.

Sőt tovább megyek "Belinkelnéd, mikor átlagosnak neveztem bárkit is? Más is bátran megteheti, nem harapom le a fülét, hiába vagyok vén róka :) "


3+4 ember írta, hogy a 11-esen levő nem nem ronda, valamint az értelmi képességeimre utalgattak. Szintén linkelhetne bárki olyan részt, mikor én ilyent írtam!


A gond a fejekben van továbbra is! Egyre gyakrabban találkozok, olyan emberekkel, akik egy-egy beszélgetést kiforgatnak, ki mit mondott stb. Kötik az ebet a karóhoz, de-de te ezt mondtad! Szóban még el is hiszi nekik a férfi, főleg ha megállás nélkül beakadt lemezként ismétlik napestig.

Az ilyen nők még itt is(Ismétlem az ILYEN NŐK, tehát nem a teljes női társadalom!) hajlamosak ezt eljátszani egy írott szöveg esetén is.

Hiába a szokás hatalma nagy úr, uram bocsáss ŰRNŐ!



(A hasznos válaszok 10% alatt kezdődnek :) )

2015. jún. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:
22%

Az ilyen nők persze meghátrálnak az észérvekkel folytatott párbeszédektől és csak a piros pacsizásra játszanak, valamint a nőies PM-ekre hagyatkoznak.

Ismételtem kaptam 6 szép stílusos levelet. Gratulálok a személyeskedéshez, továbbra is hiába várom az észérveket, illetve az idézeteket.


Sok udvarlót kívánok a megfásult, unatkozó nőszemélyeknek, szebb jövőt hölgyeim!

2015. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 A kérdező kommentje:
Te nevezel engem önfejűnek? Nagyon úgy néz ki, hogy te vagy ilyen makacs és napok óta ezen az egy mondatodon lovagolsz. El sem olvastam az előbbi hosszú kommentedet, nem érdekel senkit az az egy szó, amit most így véresre elemzel... ilyen emberektől kíméljen meg a sors, többet légyszíves ne írj a kérdésem alá, beteg vagy.
2015. jún. 26. 12:46
 84/87 anonim ***** válasza:
29%

Látod végig erről beszéltem, ahelyett hogy elismernéd hibáztál.........


További szebb napot és sok udvarlót a hölgyeknek!

2015. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 A kérdező kommentje:
Olvasd már vissza a kommentjeidet és jöjj rá, hogy mennyi energiát fektettél a felesleges okoskodásba. Mikor azt mondtam, hogy a férfiak szép lányokat tartanak átlagosnak nem is hozzád beszéltem, nem tudom mit ugrálsz. -.-"
2015. jún. 26. 13:08
 86/87 anonim ***** válasza:

Akik 2-2 férfi képét linkelték be: nekem mindegyiknél tökegyforma "kategória" a 2, illetve ha már az egyiket helyesebbnek mondanám, akkor pont a kevésbé szépnek mondott az!:)

De alapvetően a rövid haj csúnyítja a fiúkat, minden fiút.

2015. jún. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:

Nagyjából egyformák, mindegyik szép. Talán az 5 amelyik a legjobban tetszik, legkevésbé meg a 2, de ő is szép, minimális különbség van csak köztük.

31F

2015. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!