Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt folyamatosan azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt folyamatosan azt hangoztatják hogy ők egy fillért nem költenek/költenének egy nőre, mégis ezt hogy gondolják gyakorlatban?

Figyelt kérdés
Akárhova mennek a nővel,mindenhol a nő fizeti a saját részét ? Mindenki megveszi a saját gombóc fagyiját,pizzáját,lángosát,üdítőjét,moziban a jegyét,elkéri a nőtől a benzinpénzt meg ilyenek ? Aztán dugibugiznak,a csaj meg megy haza ? És vannak ilyen nők akik ebbe belemennek,és ilyen sóher férfiakkal együtt vannak ? Ez hihetetlen számomra.
2015. jún. 23. 20:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen férfi. Olyan is, aki elköszönt hajnal 4kor, hogy "végeztünk". Nem találkoztunk többször, de igen, léteznek ilyenek.
2015. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
43%
Ismerek én is ilyen srácot. És még olyan nőt is, aki ebbe belemegy... :/ Nagyon gáz. A csávó mézes-mázos szövegekkel veszi le a lányokat a lábukról, gyakorlatilag lakásról-lakásra jár lakni, lógni, lehúzza anyagilag a nőket, aztán meg lapát, ha már biztos abban, hogy összejön az újabb "áldozatával". Nagy spieler a csávó.
2015. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
ezek a kapcsolatok a sexről szólnak nem az hogy menjünk ma vacsizni
2015. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Én például jobban érzem magam, ha a mozijegy után én fizetem a popcornt például, de az tényleg túlzás hogy egy gombóc fagyit se venne a másiknak az illető...
2015. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%
A nők nem a pénzre mennek, de azért elvárják hogy mindent fizessünk ha lesz "dugibugi", szánalmas.
2015. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 yakuza007 ***** válasza:
40%
Az én egyéni véleményem hogy mindenki magáért dolgozik,nem azért hogy mást eltartson.Teljesen mindegy hogy férfiról vagy nőről beszélünk.Mindkét nemtől gusztustalan ez az elvárás.
2015. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Sok ilyen van. Én is ismertem olyat, aki kijelentette hogy semmit nem fizetne a nő helyett, illetve hogy minden nő qrva amelyikre költeni kell. Azt viszont szó nélkül tűrte ha a nő fizetett helyette is. Nem csoda hogy 25 éves korára nem volt 1 kapcsolata sem.
2015. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

#5: Milyen aranyos neved van, csak nem kikosarazott egy csaj és így állsz "véres bosszút"? :D

Komolyan nem értem mit kell itt általánosítani folyton, hogy minden nő így, meg minden pasi úgy. Pasiba is van olyan, aki csak a pénzre megy, nőben is van ilyen. Pasiban is van olyan, aki csak szexre megy, nőben is. Ez ilyen sajnos.


Én pl tök kellemetlenül érzem magam, ha a pasi akar mindent fizetni, olyan nem is tudom kiszolgáltatottnak érzem magam. Én nem várom el a másiktól, hogy finanszírozza a dolgaimat. Volt már ilyenből úgy mond gondom is, mert az exem mindenképp ki akarta fizetni a részem, én meg nem akartam, aztán majdnem összevesztünk egy ilyenen :D

2015. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

Miért kellene mindent a férfi fizessen?

A "mindenki a saját részét fizeti" nekem igazságosnak tûnik. Neked nem?

2015. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
7%

minek költenének? mi a f***szom? mindenki a fizeti a saját részét egy kapcsolat sem arról szól hogy más f***szán kell felkúszni te hol élsz?? bármilyen hihetetlen itt egyeseknek :/ tudod dolgozni kéne és nem kéne másé :)



néha meg lehet hívni de vissza is ugyanígy működik :D feministáknak meg külön tudni kéne! kölcsönösek a dolgok


amit pénzért kapok az a tulajdonom


csak lúzer fizet egy nőért,csak azt húzzák le anyagilag.

és szerencsére sok nő normális és tudja,vagy ha le is húz pár hülyét a jobbakkal tudják hogy működik.



ja és mondok ujjat tudod vannak olyan nők akiknek telik a saját részüket állni :/


sz**r mi ?:D

2015. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!