Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben belemennétek egy ilyen kapcsolatba (ami anyagilag is előnyös) vagy?

Figyelt kérdés

szóval a lényeg hogy 23 éves vagyok lány van egy férfi aki halálosan szerelmes belém már 3 éve amit tudni kell róla ő Britt még akkor ismerkedtem meg vele amikor 1 évet kint éltem angliában, jártam is vele 2 hónapot össze is költöztem vele aztán haza kellett jönni bizonyos dolgok miatt

igazából sose szerettem úgy elvoltam vele de én inkább barátomnak tekintettem akivel néha van több is :) ezt így szépen elmondtam neki is és stb... elfogadta de azt mondta ő akkor is mindig többet fog érezni irántam


Most így csak interneten beszélgetünk meg telefonon (egyszer eljött magyarországra is meglátogatni) és a lényeg hogy úgy néz ki hogy kiköltözöm hozzá és egy fajta "nyitott kapcsolatban" élnénk vagyis inkább barátság extrákkal mert én mondtam neki hogy nem igazán vagyo kszerelmes szóval addig odaköltöznék hozzá találok munkát stb utána kviennék egy kis albit magamnak majd meg ismerkednék másokkal is


Ti belemennétek? Mit gondoltok erről?

főleg nők írjanak légyszi

(itthon már nincs semmi ami idekötne a szüleimen kívül de őket meg tudom látogatni meg ők is engem :) a barátaim testvéreim szintén külföldön laknak már és még angliában is közelebb lennék hozzájuk mint itthon)


2015. jún. 24. 17:15
 1/6 Mumusan ***** válasza:
Ez így nagyon gáz. Totál kihasználod, aztán Úgyis dobod. Inkább költözz ki egy albiba, aztán lesz egy barátod. Ha nem akarsz tőle többet, akkor ne húzd nyitott kapcsolattal meg ilyenek. Szerelmes, neki ez fájna. Csak azért lennél vele, mert anyagilag kényelmesebb lenne. Ez már elmegy prostitúciónak is.
2015. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kimennék hozzá. Nekem úgyse jön össze a szerelem, aki nekem tetszene, az pont nem viszonozza, legalább valakit boldoggá tennék.
2015. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

egyes igen valahol én is erre gondoltam

és ezt így kerek perec meg is mondtam neki de azzal érvelt hogy amíg a kinti életszínvonalhoz anyagilag össeszedem magam addig kényelmesebb lenne nekem is

2015. jún. 24. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért gáz? Megmondta neki hogy mi a helyzet, nem sumákol, nem hitegeti mindenfélével. Ez így teljesen korrekt, menjél ki.
2015. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. jún. 24. 19:23
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen korrekt vagy hogy ezt igy elmondtad neki. Ha ő ezutan is szivesen lát az otthonában és te is szeretnéd ezt a megoldást, akkor sok sikert a kinti élethez, akinek meg ez nem tetszik, az így járt. Ne másik véleményével foglalkozz, dönts ugy ahogy neked a legjobb! 😊
2015. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!