Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs értelme annak a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs értelme annak a kapcsolatnak, ahol csak 2 hetente tudnak találkozni?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban éltek, de hónapokon át majdnem minden héten találkoztak, mentek egymáshoz, de ezentúl csak 2 hetente(akkor olyan 28 órát együtt töltve) tudtak volna legalább 3 évig( szünetekben főleg nyáron sokkal több időt lehettek volna együtt).

Nagyon szerették egymást, de vége lett, mert az egyik fél úgy gondolta, hogy hiába szereti mindennél jobban, de mikor nincs vele elmondhatatlanul hiányzik neki, és hogy ez így legyen még egy jó ideig, inkább szakít vele, mert így értelmetlen lenne számára folytatni.


2015. jún. 27. 15:01
 1/5 Mumusan ***** válasza:
53%
Ha valakit mindennél jobban szeretek, még nem biztos hogy mélyről jövő az érzése. De ha tényleg igazából szerelmes, és tudja hogy egy nehezebb időszak pontosan eddig meg eddig fog tartani, akkor elviseli, mert tudja hogy utána minden rendben lesz.
2015. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Van értelme ha szeretik egymást. Van aki kevesebbet találkozik a barátnőjével/barátjával mégis együtt vannak
2015. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem így is lett volna értelme a kapcsolatnak, nincs mit ragozni azon, hogy nagyon szeretik egymást. Nehéz, de át lehetett volna vészelni a távkapcsolatot.
2015. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Akkor nincs értelme, ha ezen nem akarnak változtatni. Szerintem 3 év nagyon sok idő, én sem maradnék benne olyan kapcsolatban, ahol ezt a párom vállalná, mert ez egyértelmű azzal, hogy az egyéb céljai fontosabbak neki nálam.


Egyébként nekem a férjem külföldi, a megismerkedésünnkor 2-3 hetente tudtunk találkozni, változó időszakokra (szabadság, hétvége, ünnepek), és repülővel csak (egyébként 1 napos út lett volna csak egy irányba).

Mégis törekedtünk arra, hogy ez a helyzet változzon, fél éven belül összedobtuk rá a pénz, hogy összeköltözhessünk, addigra albérletet is szereztünk.


Ha nekem akkoriban azt mondta volna, hogy majd 3 év múlva esetleg - hát tudod mikor. Nem lettem volna senkinek a hétvégi dugópajtása éveken keresztül. Az elején, amikor még csak ismerkedtek természetes, hogy nem töltötök annyi időt együtt, de később ez nagyon nem normális.

2015. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahol nagy a szerelem ott nem akadály... mi is 3 évig voltuk távkapcsolatban, aztán összeköltöztünk és 2 éve élünk együtt már. Igazából ha eszünk lett volna már hamarabb is megoldhattuk volna az összeköltözést. De mindegy, a 3 év alatt is minden nap beszéltünk neten, szóval nem igazán hiányzottunk egymásnak egy percig sem. a szakítás eszünkbe sem jutott, hiszen szeretjük egymást. Szóba nem jöhet szakítás ilyenkor. Megoldás mindig van.
2015. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!