Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem vannak ilyen hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem vannak ilyen hülye érzéseim, főként férfiaktól kérdezném?

Figyelt kérdés
Szóval.. ugye alap, hogy férfinak kell magunkat mutatni de sokszor vagyok úgy, hol el szeretnék tűnni a mindennapok elől, el oda ahol senki se ismer, olyannal akit szeretek, és ott elsírni magam, kisírni a sok fájdalmat, nehézséget, és egyszerűen örülni annak, hogy végre van valaki aki szeret.
2015. jún. 27. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5%
Bárki bármit mond, ebben a helyzetben áll melletted egy normális nő, mint társ. A nők nagyon is szeretik, ha a párjuk megmeri tenni, hogy felfedi a gyengeségeit előttünk, mert az azt jelenti, hogy a bizalmába fogadott és tisztel minket.
2015. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ezzel egyedül, nekem is jólesne sokszor...
2015. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%

Nyugodtan sírhatsz, csak ne lássa senki. Se barátnő/feleség, se gyerek, se szülő, senki. Sírj, csak vonulj félre és ne lásson senki sírni, mert akaratlanul is megtörik a bizalmuk és megkérdőjeleződik a férfiasságod.


Aztán a nők mondhatnak bármit... én is ott bactam el anno a dolgokat, hogy egyszer elbőgtem magam a párom előtt. Onnantól vége volt mindennek.

2015. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
sírni nem akarok soha, nincs is rászükségem de egy nővel szíveen elvonulnék mindentől időnként
2015. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5%
Nem tudom, hogy milyen retek nőkkel álltatok össze, de én mindig tudom, hogy akkor vagyok szoros kapcsolatban egy pasival, ha tudunk lelkizni. Teljesen más lelkizni egy pasival, mint egy nővel, és az a megkönnyebbülés, amit a szemükben látok utána, a világ egyi legjobb érzése.
2015. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
5: Mondod ezt most, de amint megpillantod azt a bizonyos könnycseppet, oda is a férfiassága. Nem csak én mondom ezt és tapasztaltam.
2015. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Drága, én nem a nagyvilágba beszélek, mindkét barátom sírt már előttem és nem véletlenül voltunk együtt évekig. Te viszont a vakvilágba beszélsz.
2015. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy én is...
2015. jún. 27. 19:05
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
7: Nem a vakvilágba "drágám", mert kruvára így van. Attól mert te egy speshül sznóvflék vagy, a nők többsége még így gondolkodik. Férfi kell nekik és nem egy bőgőmasina.
2015. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Pont attól bátor, hogy felvállalja a könnyeit, mert néhány hülye anno megmondta másoknak, hogy mi a férfias, és mi nem és ő ehhez elég merész, hogy szembeszálljon. A könny emberi dolog, hisz mindenkinek vannak érzelmei, és elsősorban nem nők és férfiak, hanem emberek vagyunk. De, vakvilágba beszélsz, mert én soha nem fogom elhinni azt a szituációt, hogy az első könnycsepp útén másnap az asszony csomagolt.
2015. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!