Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalás? Rendbe lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás? Rendbe lehet még hozni?

Figyelt kérdés

Nyolc hónapja vagyok együtt a pasimmal. Amint elvégeztük a sulit, kaptunk gyakorlatilag egyből állást mindketten. Az elején jól működött minden, izgalmas volt dolgozó nőnek és társnak is lenni, de valahogy mostanra elkopott a fénye a dolognak.

Együtt is lakunk, az is kicsit kiábrándulás lett. Sok morcosság, bunkóság, ha valami bajom van, még én vagyok leoltva; de emellé mossak, főzzek, takarítsak...nem erről álmodoztam, na.


A konkrét probléma viszont, hogy ahogy egyre rosszabbul kezdtek menni a dolgok a pasimmal, úgy kezdtem el egyre jobban észrevenni a főnökömet. Már az elején feltűnt, hogy nem vagyok neki közömbös, de akkor még kizártam minden ilyen gondolatot, mondván, van valakim.

Mostmár viszont én is keresem a társaságát, egyre gyakrabban beszélünk, az illatát egyszerűen imádom (pasimat legtöbbször viszont büdösnek érzem, gondolom mert anyuja cigizik..), nagyon vonzónak tartom, és mint kiderült, az érdeklődési körünk szinte ugyanaz...imádom a II. vh-t, ő is, míg pasimnak már nem is beszélhetek erről, annyira hülyének néz.

Szóval a főnökkel egyre jobb, a pasimmal egyre rosszabb.

Nem tudom eldönteni, hogy a főnökről csak egy ideál él a fejemben, vagy ez csak egy reakció a pasim bunkóságaira, vagy mi...

Megcsalás az, ha szabadidőmben már csak a főnökről fantáziálok? Nem csak szexuális jelleggel, mindenről ő jut eszembe. Rendbe hozható még a kapcsolatom?



2015. jún. 27. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Még igen, de beszélni kéne a pároddal a dologról.


Manapság ez a baj, hogy semmit sem beszélnek meg egymással az emberek. Aztán repkednek folyamatosan kapcsolatról kapcsolatra. Az pedig, hogy a főnököd valóban olyan-e, mint amilyennek gondolod... fene tudja. Nem ismered szerintem még olyan régóta és annyira mélyen, hogy tudd, mire vállalkozol, ha vele jössz össze.

2015. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég nagy az esélye, hogy a főnököd idealizálod, hiszen nem ismered elég jól, és rossz passzban van a kapcsolatod. Próbáld a főnököd egy kicsit kivonni a képből, és csak kettőtök kapcsolatát gondold át. Milyennek tartod? Milyen problémák vannak? Megoldhatóak? Szereted még? Szerinted ő szeret téged? Inkább elviseled a rosszabbik oldalát, mint hogy nélküle élj? És ő?

Mert ha "csak" a cigarettaszag meg a házimunka a baj, akkor szerencsés vagy, ezek mind a futottak még kategóriába tartoznak, könnyű megoldani őket.

Le kellene ülnöd a pároddal megbeszélni a dolgaitokat. Ha bebizonyosodik, hogy nem működőképes a kapcsolat, akkor szakíts azért, ne azért, mert a főnökről álmodozol!

2015. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most jöttél rá, hogy az élet nem fenékig tejfel. Továbbá, ha azt gondolod a főnököddel majd összejössz és boldogok lesztek akkor ki kell ábrándítsalak, nagyobb esély van arra, hogy csak lefekszik veled majd átmegy szemétbe.
2015. jún. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
erről beszélned kell a barátoddal..mármint,hogy mit érzel vagy mit nem iránta. és igen, idealizálod a főnöködet, én is ilyen vagyok. szóval próbálj ettől tényleg elvonatkoztatni,és megoldani az otthoni problémákat, vagy legalább megpróbálni. Kb, minden emberben van minimum egy közös tulajdonság, szóval ne legyél elragadtatva a főnöktől...csak bejön neked külsőre, ezért tűnik most ő az alfahímnek. Pofára esés lenne valószínűleg,ha együtt lennétek. A pároddal már együtt éltek, és gondolom nem ok nélkül,valaha valamit láttál benne, szeretted/szereted. De ha csak csicskának tart otthon, akkor tényleg nem ő az igazi...Ezért mondom,hogy beszélj vele...neki is kellene változtatni.
2015. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!