Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már párkapcsolat szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már párkapcsolat szerintetek?

Figyelt kérdés

nem rólam van szó, hanem a legjobb barátnőmrő.. Nekem elmesélte a dolgot de én is tanácstalan vagyok.


Van egy srác akit egy szórakozóhelyen ismert meg pár hónapja, utána elkezdtek randizgatni, elég gyorsan haladtak már az első alkalommal csók, tapizás stb... aztán kiderült, hogy nagyon hasonló az érdeklődési körük és ami a legdurvább! már 1 éve egy egyetemre járnak és nem is tudták.. Legutóbb összefutottam velük az utcán kézenfogva sétáltak és a srác egy haverjához mentek házibulizni...

nagyon aranyosnak tűntek együtt, de a barátnőm még mindig azt érzi mintha a srác csak lefektetni akarná, pedig olyanokat mesélt, hogy nyáron tervezik a közös fesztiválozást


2015. jún. 27. 20:30
 1/4 A kérdező kommentje:
*ről
2015. jún. 27. 20:31
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Ha te is tanácstalan vagy, akkor miért nem a saját problémádat hozod, vagy miért bújsz egy anonim oldalon a barátnőd mögé? Ha ennyire nehéz idegen, ismeretlen emberek előtt megfogalmazni a problémát egyes szám első személyben, akkor nem csodálom, ha a pasival is vannak kommunikációs gondok. Nyilván tőle kellene megkérdezni, mit gondol a kapcsolatukról, más nem láthat bele a fejébe.
2015. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Interferencia ***** válasza:

Talán talonban tartja.


"és ami a legdurvább! már 1 éve egy egyetemre járnak és nem is tudták.." Húha tényleg durva, hogy nem ismeri a másik 10-20000 hallgatót...

2015. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak lefektetni akarná,nem randizgatna vele hónapok óta.

Vagy félreértettem vmit tán?

2015. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!