Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a hozzááll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a hozzáállásról, hogy nekem kikötés, hogy a lány akivel netán összejövök/ismerkedek egyetemista végzettségű legyen?

Figyelt kérdés

És ne valami haszontalan semmis, szakon szerezett diplomája legyen.


Nekem van 1 meglévő, és nemrég kezdtem el a másodikat. :)


2015. jún. 30. 22:57
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%
Azt, hogy sznob vagy. Tudom, többnyire az egyetemet végzett emberek a műveltebbek, de ha egy csak érettségivel meg szakmával rendelkező csaj bizonyítana neked ilyen téren, akkor is elhajtanád, hogy "bocs szivi, te nem vagy színvonal"...?
2015. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen is lehet szerezni szabad bölcsész diplomát...:D Csak szólok. Amúgy nem ez számít, hanem a lelkülete, személyisége, viselkedése, meg, hogy van-e benne szenvedély és spontaneitás.

Nem egy szaktársam volt s.e.gghü-lye az egyetemen, és nem a fent említett alibi szakon végeztünk...

2015. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
24%
Teljesen jogos kikötés: amit te tudsz nyújtani, azt nyújtsa a másik is. Lehet leszavazni, de én is csak olyan férfivel ismerkednék, aki egyetemista, vagy már elvégezte.
2015. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
94%
#3: Miért, az önmagában mégis mit nyújt, hogy van diplomája/diplomád? Mi a szerepe egy párkapcsolatban?
2015. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
28%

semmi értelme,főleg nőtől elvárni,nem biztos hogy azt fogod kapni amit te remélsz ettől a dologtól :D tapasztalat


mind1,hogy valaki azzal hülye vagy anélkül.....sosem nézem a végzettséget.Mert semmit nem ér.

2015. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
81%
az hogy baromság! egy autószerelő nem járhat 1 orvos nővel? ki mondja azt meg? snob elkényeztetett h gyerek vagy!
2015. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
71%
Amugy elarulnad miert nezed le az embereket kerdezo? "Haszontalan, semmis, szak", hat veled is orom lehet egyutt lenni....es meg a magadfajtak kepzelik magukat intelligensnek. Huh, na hagyjuk, az nem itt kezdodik.
2015. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Nem nézem le, de egy Matek/Fizika képzést ne hasonlítsunk már össze egy szabad bölcsész/kommunikáció szakkal, mert ég és föld a különbség, az egyiket csak valóban intelligens emberek tudják elvégezni a másikat meg inkább nem kommentálom.
2015. jún. 30. 23:21
 9/41 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, meglepő lesz, de pl. szabad bölcsészet szakon is vannak valóban intelligens emberek. Nem biztos, hogy mindenki az, de azért előfordul. Ezekről a szakokról is kerülnek ki doktoranduszok, egyetemi tanárok, stb.
2015. jún. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Tregereth ***** válasza:
100%
Igaz, nem szabad bölcsész, de bölcsész vagyok én is, mivel ez a terület mindig is jobban érdekelt. Humán beállítottságú vagyok, hidegen hagy a fizika. Komolyan ebből ítéled meg, hogy mennyire lehetek intelligens ahelyett, hogy megpróbálnál megismerni?
2015. jún. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!