Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a hozzááll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a hozzáállásról, hogy nekem kikötés, hogy a lány akivel netán összejövök/ismerkedek egyetemista végzettségű legyen?

Figyelt kérdés

És ne valami haszontalan semmis, szakon szerezett diplomája legyen.


Nekem van 1 meglévő, és nemrég kezdtem el a másodikat. :)


2015. jún. 30. 22:57
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy nem! Ez a lekicsinylo stilus pont az! Nem vagy tisztaba a fogalmakkal?

Az ilyenek mindig is felbasztak, az egyetemen(jogi-nem tudom ez nalad milyen mercet ut) is van egy hozzad hasonlo alak, nagyon undorito, csak o meg emelle nagyzolni is szeret, a csaladi hatterevel. Hat szanalmas.

Szamomra az emberek nagyon sokszor bebizonyitottak, hogy a diploma nem jar egyutt az intelligenciaval , hat most is ezt latom.

2015. jún. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Én amolyan "haszontalan, semmis" szakon végeztem, bölcsészként, ehhez képest sokak szerint túlzottan racionális gondolkodású vagyok, IQ-m hivatalos mérések szerint is extrém magas, és az "életképtelen" végzettségemmel félállásban annyit keresek, amennyit más teljes állásban se...

Nem általánosíts légy szíves, mert való igaz, hogy vannak, akik dísznek szerzik a diplomájukat, de közel sem mindenkire igaz.

2015. jún. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem informatika diplomám van, de a szerelem nem matek. Én a leendő gyerekedet sajnálom, ha nem változol, és szülő leszel, nagyon meg fogod keseríteni az életét ezzel a szemlélettel.
2015. jún. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Dehogynem*
2015. jún. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Nem értem miért lenne jó bármit az érzelmek alapján tenni/cselekedni.
2015. jún. 30. 23:51
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Az emberben nem találhatsz racionalitást. Ha az ember racionális lény lenne és így élné az életét már régen elpusztult volna. Neked az a nagy problémád kérdező, hogy nem veszed figyelembe az emberi természetet és jellemvonásokat. Racionálisan nem dönthetsz szerelemről, mert a szerelem nem egy levezethető dolog. Az egy érzelem, amit nem lehet a racionalitás határai közé szorítani.
2015. jún. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Akkor se akarok többet érzelmi alapon döntést hozni, elég ha megjátszom magam, és nem engedek magamhoz soha senkit közel, így nyer a racionalitás a "szerelemben" is.
2015. jún. 30. 23:57
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyerhetsz. Akármilyen okosnak is hiszed magad. Ami persze nem vagy, ez látszik a kérdésedből és a kommentjeidből is. Az ilyen emberek mindig egyedül maradnak, mert a megjátszást se lehet racionálisan csinálni. Ahhoz csupa irracionális dolog szükségeltetik a beszéd a testkultúra és egyebek terén. Akik jól meg tudják játszani magukat azok sose mondják hogy majd ők megjátsszák magukat. Másrészt aki megjátssza magát annak nem az a célja, hogy ne engedjen közel magához senkit. Éppen ellenkezőleg.
2015. júl. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Én csak életbe akarok maradni.
2015. júl. 1. 00:09
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Én fősulira járok, pénzügy-számvitel szakon, de komolyan mélységesen felháborít ez a fajta hozzáállás és felsőbbrendűség. Soha eszembe nem jutna mást lenézni azért, mert nem tanult tovább és nincs diplomája. Ez elég szánalmas hozzáállás, csak hogy tudd, az hogy diplomád van még nem jelenti azt, hogy te mindenkitől okosabb vagy és bármely hihetetlen, de nem jogosít fel arra sem, hogy emiatt mást lenézzél.

De tudod az ilyen rendkívül "intelligens" egyedekre mondom azt, hogy ezért kár volt főiskolára/egyetemre járni.

2015. júl. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!