Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a hozzááll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a hozzáállásról, hogy nekem kikötés, hogy a lány akivel netán összejövök/ismerkedek egyetemista végzettségű legyen?

Figyelt kérdés

És ne valami haszontalan semmis, szakon szerezett diplomája legyen.


Nekem van 1 meglévő, és nemrég kezdtem el a másodikat. :)


2015. jún. 30. 22:57
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
83%
Ha van olyan nő aki veled együtt akar az elmebeteg.
2015. júl. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan három férfit ismerek, akiknek nincs diplomájuk, mégis az átlagosnál jóval magasabb az IQ-juk. Ráadásul mind a három igen szeretetre méltó figura. Aztán ismerek egy rakás diplomást, doktort, akik olyan tahók, hogy fél órát sem töltök el szívesen a társaságukban. Beképzeltek, nagyképűek, arrogánsak. Semmilyen egyetemi végzettség nem biztosít jó személyiséget.

De a véleményemtől függetlenül te olyan lányt választasz magadnak, amilyen neked megfelel. Ha nyolc diplomásat, akkor olyat. Szíved joga.

2015. júl. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én rossz ember.
2015. júl. 1. 00:48
 34/41 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy sima,kamu provokatív kérdés.De azt leírom,hogy én mindig is tudatosan kerültem azokat akik egyetemet végeztek,nem jönnék össze eggyel sem.Nekem meg ez a kikötésem.
2015. júl. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Szíved joga olyan kikötéseket szabni, amit csak jól esik. Már csak azért is, mert te viseled a döntésed következményeit...
2015. júl. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el szerzetesnek. Egy nőt nem tudnál boldoggá tenni, szülőnek meg csapnivaló lennél.
2015. júl. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell dokori, hogy rájöjjek a kérdező csak szórakozik.

Egymásnak ellentmondó kijelentések, hirtelen szemléletváltás a hsz-ekre reflektálva.


Vagy persze lehet, hogy így gondolta csak annyira határozott a lelkem mint a szélkakas a viharban.


A matek és a fizika távol áll az intelligenciából abban a tekintetben amiben a kérdező használja. A legnagyobb zsenit (programozó matematikus nemzetközileg elismert) akit ismertem úgy kellet kihúznom a carból mert képtelen volt felfogni a legegyszerűbb szerz. feltételeket. A nagy eszével másfél óra alatt értette meg mit jelent egyetemlegesen felelni egy kölcsönszerződésben, miután már a bank felvilágosította. Szóval a professzori címe nem akadályozta meg abban, hogy egy sokmilliós tartozásba belemenjen amiből egy fillért se látna, intelligens nem?

2015. júl. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy undorito vagy. Nem mindenkit tolnak hátulrol a szülök hogy ilyen olyan egyetemre tudjon menni...szánalmas. Én az ilyen emberektöl mint te hányok, de még jo hogy te sem állnál velem szoba szoval semmi probléma :D

21l

2015. júl. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
95%

"egyetemista végzettségű legyen"...:D annyira nagyra vagy magaddal, de még helyesen írni sem tudsz. Mi az hogy egyetemista végzettségű? Talán egyetemet végzett, nem? Vagy akkor már mérnök/közgazdász/jogász stb végzettségű. Szerintem, pont, hogy bölcsész lány kéne neked, lehet megtanítana neked egy pár helyesírási szabályt.

Üdv, egy mérnök lány :))

2015. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt akartam írni, mint az utolsó :)

Ban/ben, ba/be ragokat is helytelenül használod, meg ez az "egyetemista végzettség" is gyönyörű :D


De ha neked a diploma a fétised, akkor lelked rajta.

2015. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!