Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tud egy fiatal lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tud egy fiatal lány (esetlegesen egyedül) ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szeretnék új emberekkel találkozni, ismerkedni, de nem tudom, hol/hogyan kéne. Nincs sok barátom, közülük is a legtöbben nem járnak szórakozóhelyekre, egyedül meg ugye nem mennék amúgy sem, de még nem vagyok 18, ezért be se engednek ilyen helyekre általában.

Van ötletetek, hogy hol találkozhatnék mégis új emberekkel?

Köszi előre is.



2015. júl. 3. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
netten rá írsz valakire pl rám és megbeszélsz valahol egy talit dumálunk ha meg nagyon gáz aki épp jön akkor úgy csinálsz mintha nem oda mennél és továbbmész szerinted ? írj privit
2015. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyébként ide se írhatsz nem is vagy 18 :D rossz kislány ,de amúgy félretéve szívesen megismernélek mert normálisnak tűnsz én 18 éves férfi vagyok és csak szimplán megismerkedhetnénk
2015. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szóval nem az lesz az első dolgod hogy képet kérsz? :)
2015. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 WheneverYouWant ***** válasza:
Később majd lehet hogy változik ez a tendencia... én már szívesebben megyek bárhová egyedül.. nem kell senkit sem keresgetni, hazavinni, vigyázni rá...
2015. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az élet legnagyobb problémája, mikor felraksz egy képet netre magadról vmelyik társkeresőre és csak szemezgetned kell, h ki legyen a szerencsés,
2015. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!