Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt vagy van számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt vagy van számotokra olyan személy, akit valójában nem ismertek csak többnyire látásból, de még is nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés

Tudom biztos hülyének fogtok nézni, de 1 hete láttam őt utoljára csak látni szoktam őt, és megszoktam h minden nap elmegy a munkahelyem előtt és rám mosolyog.

24/N


2015. júl. 4. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van, de én sose hiányzom nekik :(
2015. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt igen volt, de egy nap megláttam mikor odament hozzá egy faszi majd megcsókolta és kézen fogva elmentek...háát eddig tartott.
2015. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1-es. És ezt honnan tudod, akkor te jobban ismered már?
2015. júl. 4. 20:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Olyanokra értem, akikkel mondjuk beszéltem már 2-3x vagy találkoztunk is már, de nem történt több, és szoktam még őket látni attól.
2015. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ja értem és akkor ők többet már nem is kerestek téged?
2015. júl. 4. 20:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, van/volt velem is ilyen.

Nem ismertem, csak látásból, de mindig mosolygott rám, bámult, integetett.. Nem tudtam hova tenni, csak az tűnt fel, hogyha napokig nem láttam, akkor hiányzott, egyre jobban és jobban.

Bár azóta már "ismerem", mondjuk ez így túlzás, úgy mondanám, hogy el kezdtünk beszélgetni, aztán néha mikor összefutunk beszélünk. Legalább ennyivel beljebb vagyok, tudom a nevét, tudok róla pár dolgot.

De ettől függetlenül a helyzet nem lett jobb, mert még mindig hiányzik, ha nem látom.

2015. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valójában az a képzeletben létrehozott személy hiányzik neked, akit ahhoz a látásból ismert emberhez párosítottál, és nem maga az a bizonyos ember.
2015. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem kerestek többet :(
2015. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 opened paradise ***** válasza:
Ismerős,de jelenleg nincs.
2015. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen volt, szintén nő, mint én, párszor beszélgettünk, nagyon tetszett a meglátása és a hozzáállása a dolgokhoz. Sajnos az élet úgy hozta, hogy már sosem tudok beszélgetni vele. És ő is párkapcsolatban él, mint én, azt hiszem 2 éve volt, a beszélgetések hiányoznak.
2015. júl. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!