Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány "szórakozik", az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány "szórakozik", az mindig tudatos? Vagy talonban tart? Vagy ős sem tudja mit akar?

Figyelt kérdés

próbálkoztam egy lánynál, azt mondta, nemrég szűrte össze a levet 2 pasival, most elege van a pasikból.

Később megpróbáltam újra. Kicsit ki is öntöttem magam, ő enyhén könnyes szemekkel reagált, de ugyanez, most jó egyedül, most senki nem kell. Kértem, hogy ez igy nem igaz, öljük meg a reményt - a remény hal meg utoljára, válaszolta.


Aztán azóta is voltak "jelek", vagy én nemtudom. Buliban az ölemhez dörgölte a hátsóját egyszer. Ha találkozunk, annyira mosolyogva tud nézni. Utcán véletlenül egymásba botlottunk: csodálkozott, megszeppenten nézett, hangja magasabb, gyorsan hol az egyik hol a másik szemembe fókuszált gyorsan. Buliban kisebb kihagyás után ismét találkozunk "nahát, itt még nem is láttalak, ez a jövőhéten is lesz, fogsz még ide járni?" mondom igen, és ilyen csillogó szemekkel "júúúj de jóóó". Máskor hazafelé menet esernyő alatt a kezembe karolt. És egyébként is mindent megoszt azóta is


szal ezeknek a dolgoknak egy része kicsit több, mint barátság, legalábbis nem tudatosan.


2015. júl. 5. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Á csak szórakozó kis ribizli.Hagyd.
2015. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valoszinu csak tetszik a lanynak, hogy van egy hodoloja, ez nagy onbizalmat ad neki es szinte sugarzik ettol, mert erzi hogy csodalod. Fentakarja tartani az erdeklodesedet iranta azert flortolget veled,de ennel tobbre viszont ebbol a felallasbol nem tart. Kicsit esetleg te is jatszal vele, vigyel el a buliba egy helyes lanyt es nezd meg a reakciojat.
2015. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!