Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fura, ha egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fura, ha egy fiúnak kifejezetten előny, ha a lány ducibb, főleg hastájékon?

Figyelt kérdés

A képen látható alak nekem pl. nagyon tetszik.

[link]

21/F



2015. júl. 5. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne fura? Nem vagyunk egyformák, még szerencse, hogy a legtöbb alkat tetszik valakinek. Különben csak tökéletes testű és arcú emberek találhatnának párt.
2015. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is tetszik.
2015. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi különös nincs benne, ki ezt, ki azt szereti jobban, ezért sem vagy egyedül ezzel a "fura" dologgal, vággyal.
2015. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem fura egyáltalán, ha neked ez jön be, akkor ez. Senki nem szabhatja meg neked, hogy te mit szerethetsz és mit nem. :)
2015. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az ilyen csajok jönnek be, szerintem nincs ebben semmi furcsa.
2015. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A csöcsei rendben vannak, remek áru.
2015. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, meg jó látni, hogy mások is vannak így. Most már csak a duci lányoknak kellene ezt elhinniük:-)
2015. júl. 5. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:
nem fura, csak szamunkra akiknek hasonlo alkata van. mert van aki elfogadja magat, van aki nem. en szeretem magam, ahogy kinezek, de azt elkepzelni hogy masnak is tetszik ez, az felfoghatatlan. de nekem is a vekony lanyok tetszenek kinezetre nem a magamfajtak. (nem vagyok se biszex se leszbi csak altalanossagban mondva)
2015. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!