Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek visszataszító, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszataszító, ha egy nőnek széles az arca és kis húsos pofazacskói vannak?

Figyelt kérdés

Elnézést az idióta megfogalmazásért, jobban nem tudom leírni. Bármennyire is vékony a nő, az arca széles és oldalt "húsos". Nekem is ilyen van, de szerintem a hosszúkás, vagy vékonyabb arc sokkal előnyösebb.


[link]


2015. júl. 5. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne visszataszító?
2015. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Interferencia ***** válasza:
Na ez új. Egyáltalán nem visszataszító.
2015. júl. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy hörcsögről van szó, akkor nem visszataszító a pofazacskó, sőt, még cuki is.
2015. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!