Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni olyanko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok csinálni olyankor, ha nagyon rátok tör a szeret hiány és a magányosság?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 évvel ezelőtt hoztam egy tudatos döntést, miszerint egy ideig senkit (mármint pasit) nem akarok a közelemben tudni, mert mikor már az x-edik fiú nézett hülyének, akkor egyszerűen besokkoltam. Aki próbálkozott is elküldtem.

Ezt az egészet jól is bírtam valahogy úgy mostanáig. Egyre többször tör elő belőlem a hiány, hogy néha jó lenne valakihez odabújni, valakit megölelni, valakit megszeretgetni.

Sokszor már 1-1 zene hallatán előjönnek belőlem az érzelmek és olyankor nagyon rossz.

Próbálom magam lekötni, teszek-veszek itthon, filmet/sorozatot nézek, elmegyek barátokkal ide-oda, de van hogy ez sem segít. Ugyanakkor azt sem mondanám 100 %-ig, hogy szeretnék egy barátot, mert annyiszor csalódtam már, hogy bizalmatlan vagyok és úgy érzem, megint csak átvernének.


Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni? Hogy kötitek le magatokat, hogy ne pörögjön az agyatok ezen a dolgon?


21L


2015. júl. 5. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Sehogy, megvárom, míg elmúlik, de közben én is csinálok valamit. Amúgy van egy szingliknek szóló görögországi önismereti és ismerkedési tábor is már emiatt. Ha érdekel, el tudom küldeni az elérhetőségét a nőnek, aki szervezi.
2015. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Veszek be nyugtatót, vagy iszok valamit. Általában el szokott múlni a dolog.


Persze nyilván egyszerűbb lenne inkább ismerkedni...

2015. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 MolotovPunk ***** válasza:
11%

Buli,haverok,alkohol,Rock N Roll.Így kötöm le magam,mióta szingli vagyok.(1 éve így megy.)

Viszont 21 évesen szerintem te még bőven ráérsz megtalálni az igazit.

2015. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Semmi különöset,már megszoktam.

24 év alatt volt időm megszokni,szóval ügyet sem vetek már ilyenekre,ugyanúgy folytatom amibe előtte belekezdtem.

24/F

2015. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagy bögre forró tea, egy jó könyv. Másnapra "kialszom".
2015. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Játszok egy parti Tyrian 2000-t. Veszek egy király hajót, rá szuper fegyvereket, valami jó erős pajzsot is, és indulhat a játék határok nélkül :))))))))

Nagyon bevált mindig!

2015. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Valójában, nagyon sok nő van így! De, sok férfi is.

Köss végre kompromisszumot, pasi kell vagy férfi.

Pasi= az akivel a barátnőidnek dicsekedsz

férfi= aki, neked kell

2015. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dreed ***** válasza:
depi zene,és bámulás kifele a fejemből,majd alvás. aztán majd csak elmúlik.
2015. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1. elmegyek sétálni a városba

2. beülök valahová egy könyvvel vagy az Ipadommal

3. elmegyek a drogériába és kifestem magam a testerekkel és alaposan befújom magam parfümmel (nem a dm-be hanem Douglassba)

4. netezek otthon

5. takarítok otthon&mosok&vasalok

24l

2015. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21 évesen igy kiégni, hát beszarok, hát ilyet...
2015. júl. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!