Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit szóltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit szóltok ha egy lányról kiderül ismerkedés folyamán, hogy mérnök?

Figyelt kérdés
:D
2015. júl. 5. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hú, de megb..
2015. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azt hogy egy mérnök :D engem nem zavarna 22/f
2015. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Semmit mér kéne ?

Felőlem lehet mikrobiológus is nekem 8.

2015. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Bölcsészmérnök? :D
2015. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Én örülnék mert, én is az vagyok. 30F
2015. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tetszeni szokott nekik már az is, ha megtudják, hogy ezen a téren tanulok. Bár ilyenkor mindig műszaki matek-fizika részre gondolnak, mikor én agráron vagyok, ami inkább biológia-kémia, mindig megkérdezik, hogy mit tanulok a szakomon. Sajnos úgy vettem észre, hogy inkább csak a gépész- és villamosmérnököknek van igazi tekintélye, pedig szerintem minden mérnöki szak elég összetett, komplex, szerteágazó, fejlődőképes.
2015. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

egy csomó mérnök csajjal dolgozom együtt. mit szólok? hát, vannak közöttük jó fejek, meg hülye PIák, vannak csinosak, meg rondák, vékonyak, sportosak, átlagosak, kövérek, szőkék, barnák...



szóval nem tudom, attól, hogy mérnök még lehet kerek, szögletes, nugátos, mogyorós, töltött, ét...

2015. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Interferencia ***** válasza:
Semmi különöset, szakmámból adódóan ismerek nem egy mérnök(nek tanuló) lányt, nőt.
2015. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne. Tőlem akár űrhajós is lehet.
2015. júl. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen mérnök?
2015. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!